Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » cVas 00:10
 » metacom 00:07
 » Bonifacyz 23:53
 » JE Jacaw 23:47
 » piszczyk 23:43
 » PCCPU 23:39
 » abes99 23:26
 » esteban 23:23
 » rainy 23:04
 » skalak23 22:59
 » marekzi 22:57
 » Flo 22:47
 » Soulburne 22:45
 » elliot_pl 22:41
 » acd 22:33
 » @GUTEK@ 22:22
 » rooter666 22:13
 » ini1 22:10
 » Irix 22:05
 » Markizy 22:05

 Dzisiaj przeczytano
 818 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

zakupy, to loteria , kungfiarz 28/07/02 11:15
Chce kupic radka 7500 64 ddr tv/dvi mint'a, ale czy dobra bedzie nie wiadomo?? takie zakupy to loteria?? chodzi mi o core i memory

kung ;)

  1. ceny netto , mirkrup 28/07/02 12:31
    Mint ATI 7500 LE 64MB DDR TV+DVI 242
    Mint ATI 7500 64MB DDR TV+DVI 294
    Mint ATI 7500 128MB DDR TV+DVI 328
    jutro sprawdzę w magazynie, z jakimi pamiątkami są :))

  2. No ja wlasnie ostatnio... , Ar3cK 28/07/02 12:41
    ...kupowalem takiego Radka... to bylo tak: chodzilem po sklepach i w koncu trafilem do takiego jednego malego i sie pytam o Radka 7500... oni mowia ze maja takie cos: ATi Radeon 7500 64MB DDR TV/DVI za 340 zl... pomyslalem sobie: oryginalny nie LE Radek 7500 na DDRach za 340 to sie oplaca no i go zamowilem - mieli miec na nastepny dzien... przyjezdzam nastepnego dnia po tego radka i jest, ale patrze a to jakis STLab, popatrzylem i na pudelku pisalo ze bedzie mial 270/180 (oryginalne ATi ma 290/230 - chodzi oczywiscie o taktowanie rdzenia i pamieci)... no ale dobra, niech im bedzie, to nie az taka katastrofa, dorzucili mi fajna okragla podkladke Samsunga no i wzialem... w domu wkladam karte i patrze PowerStripem jakie to ma taktowanie i pisze ze 250/160 (oprocz tego karta sprawna), no to sie zdenerwowalem bo takie niskie to ja go nie chcem :)... napisalem do nich maila (ze screenem z PS z tego Radka i jeszcze z jakiegos testu z netu, gdzie byl org. ATi, czyli 290/180), a oni na to, ze OK - przyjechac po 17 to bedzie "specjalista"... no dobra, przyjechalem i jest jakis tam facet (niby spec), no to przedstawilem mu sytuacje, a on mi mowi ze taktowanie zalezy od szybkosci procka i tam w tych testach z netu mieli szybszy i dlatego taka roznica... a ja mu mowie ze to nie jest zaden test tylko program pokazujacy wlasciwosci karty, a on ze to nie ma roznicy i zaczal mi takie glupie glupoty gadac ze hej :)... no to oddalem karte, oni oddali kasiore i juz...

    ...wiec mowie Ci, ze z tym taktowaniem nie wiadomo, najlepiej zebys mial mozliwosc pozniejszego zwrotu karty... ten MINT powinien miec cos kolo 270/180 albo jakos tak, ale glowy nie dam, bo juz sam sie przkonalem ze moze to byc rozne...

    It's the Bright One, it's the Right
    One, that's Ar3cK...
    http://thesurrealist.co.uk/slogan

    1. poprostu piękne , GULIwer 29/07/02 12:34
      "on mi mowi ze taktowanie zalezy od szybkosci procka i tam w tych testach z netu mieli szybszy i dlatego taka roznica..." kurka wyobraźnia ludzka nie ma granic :(( Mam nadzieje że sie trzymasz od rtego sklepu z daleka ;))

      I'm only noise on wires

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL