Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » cVas 00:10
 » metacom 00:07
 » Bonifacyz 23:53
 » JE Jacaw 23:47
 » piszczyk 23:43
 » PCCPU 23:39
 » abes99 23:26
 » esteban 23:23
 » rainy 23:04
 » skalak23 22:59
 » marekzi 22:57
 » Flo 22:47
 » Soulburne 22:45
 » elliot_pl 22:41
 » acd 22:33
 » @GUTEK@ 22:22
 » rooter666 22:13
 » ini1 22:10
 » Irix 22:05
 » Markizy 22:05

 Dzisiaj przeczytano
 386 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Pomóżcie mi z neostradą , ARAL 28/07/02 13:18
mam taki problem chce zrobić sobie siec opartą na neostradzie ale nie wiem jak mi to pójdzie może wy wiecie lepiej co z tym zrobić aby było tanio i dobrze
ile osób może w tym siedzieć i czy to prawda że jeden komp musi być włączony non stop

Mój mesio wymiata wasze kompy
A jazda nim jest lepsza od CMR2

  1. moze tak , Wasabi 28/07/02 13:48
    http://www.trzepak.pl/
    wejdz poczytaj pokombinuj

    Nothing to see here

  2. Neostrady nie mozna dzielic ... , Wolek 28/07/02 22:14
    na wielu userow poza jednym mieszkaniem pomieszczeniem (jesli chodzi o firme) - tak mowi regulamin.

    Pozdrawiam !

  3. ;]]]]] , Wasabi 28/07/02 22:40
    Kolega chyba nie tutejszy ;]
    a tak serio
    to jest fakt ze tak jest w regulaminie ale nasza wspaniala
    TPSA niema zadnego sposobu zeby sprawdzic czy ktos dzieli lacze czy nie - elektronicznie nie potrafia ( bo nie maja sprzetu do tego - analogicznie jak bylo z limitami transferowymi z ktorych sie musiala wycofac) a wejsc do domu nie moga bez nakazu i to z policja ;] wiec to dla nich za duzo roboty zeby tego pilnowac wiec kolega ARAL moze smialo dzielic neostrade jak mu sie podoba ;]

    Nothing to see here

  4. W umowie... , reev 29/07/02 01:07
    jest także że trzeba pozwolić gościom z Tepsy na odwiedziny, jednak jest tam że masz tydzień na wyznaczenie im terminu jak się do ciebie zgłoszą, więc każdy ma czas na rozmontowanie wszystkiego :)

    Kore5Trio, ATI-GF X jakieś tam
    cyferki, za dużo ramu, dysk
    holograficzny, elektrownia jądrowa

    1. no to ja wlasnie o tym mowie ;] , Wasabi 29/07/02 01:41
      ... ze od razu wejsc nie moga a po tygodniu
      to huh - neostrada dzielona ?? jaka neostrada ;]]]]]

      Nothing to see here

    2. to znaczy że , ARAL 29/07/02 22:45
      praktycznie nie ma się czym przejmować bo kable mogą mi służyć także do mojej sieci z kolegą

      Mój mesio wymiata wasze kompy
      A jazda nim jest lepsza od CMR2

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL