Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » cVas 01:26
 » wrrr 00:38
 » piszczyk 00:16
 » Bonifacyz 00:15
 » metacom 00:07
 » JE Jacaw 23:47
 » PCCPU 23:39
 » abes99 23:26
 » esteban 23:23
 » rainy 23:04
 » skalak23 22:59
 » marekzi 22:57
 » Flo 22:47
 » Soulburne 22:45
 » elliot_pl 22:41
 » acd 22:33
 » @GUTEK@ 22:22
 » rooter666 22:13
 » ini1 22:10
 » Irix 22:05

 Dzisiaj przeczytano
 3752 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Co zamiast TV Toola? , LukaszG 29/07/02 03:37
Potrzebuje jakis programik do obslugi TV-out'a, zeby mial chociaz kilka najpotrzebniejszych opcji, jak np. flick filter. TV Tool jest popularny, i co tez trzeba przyznac dobry, ale mi do wersji 6.5 nie dziala zaden crack, tzn. mam KeyGen'a i wpisalem - wszystko spox, po jakichs 15 min. wszystko sie wywala i wyskakuje info "Problem z twoimi danymi" czy cos w tym stylu. Probowalem roznych crackow z roznymi versjami Toola, ale zaden nie dziala. THX
BTW. Doswiadczyl ktos czegos podobnego?

>>Athlon 2100+/Soltek SL
75FRN2L/Geil 512 RAM CL2/Radeon
9600/Samsung 80GB/SB Live 1024<<

  1. miałem to samo , Zryty_Berecik 29/07/02 06:22
    i "olałem" TV Toola i zacząłem uzywać TVCC2000 ( chyba tak sie zwie ten progs - niezabardzo pamietam oj bo już z pol roku nie ogladalem filmu z kompa na TV
    ale programiq polecam
    jezeli bedziesz mial problemy ze znaleziemien go na necie to wyśle popołudiu ne meila
    pozdro

  2. po co zmieniac skoro mozna dobrze poszukac? , Yoghurt 29/07/02 06:30
    Sprawdz poczte, tam masz rozwiazanie swojego problemu

    root is a state of mind

    1. kurcze, mam ten sam problem. pls o pomoc , gigamiki 29/07/02 07:06
      dodam jeszcze ze od dawna uzywalem z tego wlasnie powodu tvcc2000 i do divx byl idealny, ale teraz kupilem dvd i jak wlaczam jakis film pod powerdvd albo windvd to na telewizorze miga obraz (tak jakby za niskie odswierzanie). Na tvtool-u nie ma tego problemu.

      1. jak wroce z pracy , Yoghurt 29/07/02 11:30
        to ci podesle rozwiazanie tego problemu. wyslij mi maila wieczorkiem zebym nie zapomnial

        root is a state of mind

    2. THX man!!! ;) , LukaszG 29/07/02 14:21
      Dziala jak zaden inny! tego mi bylo potrzeba :)... Pozdrawiam!

      >>Athlon 2100+/Soltek SL
      75FRN2L/Geil 512 RAM CL2/Radeon
      9600/Samsung 80GB/SB Live 1024<<

  3. może , Rocky 29/07/02 08:22
    trzeba używać starszej wersji TVToola, która działa i też spełnia swoje zadanie (np. 4.5)...

    Ala ma kota,
    kot ma Alę...

    1. taa , Yoghurt 29/07/02 11:29
      szczegolnie gdy ktos posiada gf4

      root is a state of mind

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL