Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » cVas 01:26
 » wrrr 00:38
 » piszczyk 00:16
 » Bonifacyz 00:15
 » metacom 00:07
 » JE Jacaw 23:47
 » PCCPU 23:39
 » abes99 23:26
 » esteban 23:23
 » rainy 23:04
 » skalak23 22:59
 » marekzi 22:57
 » Flo 22:47
 » Soulburne 22:45
 » elliot_pl 22:41
 » acd 22:33
 » @GUTEK@ 22:22
 » rooter666 22:13
 » ini1 22:10
 » Irix 22:05

 Dzisiaj przeczytano
 3737 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

ot czy ktoś ma VoptXP , ksk 29/07/02 09:17
programik do defragmentacji HDD, chodzi mi o pełna wersję , nie trial

AthlonXP 1700@2400 EPOX 8RDA+
512DDR 40GB CDRWx40 DVDx16
ATI AIW 9000 PRO Canon A60

  1. dołączam , mirkrup 29/07/02 09:43
    się do pytania :))

  2. a dobre to ? , acd 29/07/02 10:19
    j/w

    >>> We are The BOARD. Resistance
    is futile.<<<

    1. sprawdzałem , mirkrup 29/07/02 10:30
      na Win98 SE i spodobało mi się. Pod XP aktualnie używam PerfectDisk'a.

      1. to ja jakis zacofany jestem ... , acd 29/07/02 10:31
        Od kiedy wlasciwe Speedisk od Nortona jest "nie w modzie" ?

        >>> We are The BOARD. Resistance
        is futile.<<<

      2. którego , ksk 29/07/02 11:02
        perfektdiska uzywasz, jak wersja i czy jest szybki?

        AthlonXP 1700@2400 EPOX 8RDA+
        512DDR 40GB CDRWx40 DVDx16
        ATI AIW 9000 PRO Canon A60

        1. jest , mirkrup 29/07/02 11:57
          to wersja 5.0 Build 27. Jest zauważalnie szybszy od Nortona SpeedDisk'a.

  3. A ja się dopytam :) , DJopek 29/07/02 11:51
    Co te w/w programy posiadają czego nie potrafi standardowy defragmentator z WinXP? Pytam się tylko z ciekawości bo pierwsze o tych programach słyszę... :)

    1. PerfectDisk , mirkrup 29/07/02 12:00
      potrafi defragmentować plik wymiany i katalogi podczas startu XPeka. U mnie to pracuje na FAT32, ale i tak działa o wiele szybciej niż standartowy Windowsowy defragmentator.

      1. Thx , DJopek 29/07/02 12:08
        W takim razie nie będę go wypróbowywał ponieważ używam do defragmentacji pliku wymiany System File Defragmenter (defragmentuje także plik hibernacji i parę katalogów systemowych) plus do tego standardowy defrag z WinXP. Działa wyśmienicie :)

    2. a ja mam jeszcze inne pytanko , GULIwer 30/07/02 12:14
      po co defragmentować jak sie zaraz sfragmentuje :)) U mnie taka rotacja plików jest że nie ma to naujmniejszego sensu :))

      I'm only noise on wires

  4. Diskeeper 7.0!! , speed 29/07/02 17:51
    Jesto pelen program a nie tylko wyselekcjonowene czynnosi ktore Microsoft umiescil w w2k i win XP (chyba wiecie o tym).
    jezeli komus nie wystarcza to ten programik jest najlepszy.
    Microsoft nie ma swojego programu do defragnentacji HDD.Korzysta z Diskeepera:)))).
    Jednym slowem to jest najlepsze na dzien dzisiejszy.
    sciagnac mozna ze strony : www.execsoft.com

    1. tia.. , mirkrup 30/07/02 01:32
      miałem go przez czas testowy, ale PerfectDisk jakoś bardziej mi się podoba :))

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL