Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » cVas 01:26
 » wrrr 00:38
 » piszczyk 00:16
 » Bonifacyz 00:15
 » metacom 00:07
 » JE Jacaw 23:47
 » PCCPU 23:39
 » abes99 23:26
 » esteban 23:23
 » rainy 23:04
 » skalak23 22:59
 » marekzi 22:57
 » Flo 22:47
 » Soulburne 22:45
 » elliot_pl 22:41
 » acd 22:33
 » @GUTEK@ 22:22
 » rooter666 22:13
 » ini1 22:10
 » Irix 22:05

 Dzisiaj przeczytano
 3721 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Konstruktywna krytyka? ;-) , marcin79 29/07/02 10:35
Witam wszystkich w nowym tygodniu - życzę wam, żeby był ciekawy i obfity w wydarzenia :)))
Na wstępie muszę powiedzieć, że to nie narzekania, a raczej spostrzeżenie. Chcę poruszyć temat "niusów" ze strony głównej TPC. Nia mam nic do ich rzetelności, ale martwi mnie częstotliwość ich ukazywania się. Powiem prosto z mostu: za mało, za rzadko... Z pewnością DYD i spółka mają mnóstwo innych zajęć i stąd ten niedobór. Może przydałby się ktoś w TPC kto nie miałby nic innego na głowie jak wyszukiwanie i opisywanie nowinek? Pozdrawiam

~~~~ sapere aude ~~~~

  1. echh... , DYD-Admin 29/07/02 11:21
    ...to jasne ze ostatnio jest ich jak na lekarswto, ale mozesz sobie wyobrazic ze Redakcja TPC takze ma prawo troszke odpoczac...

    -- DYD

    1. no pewno!!! , mirkrup 29/07/02 11:52
      jak to było w TEY'u :))

    2. Jedno jest pewne - FrazPC nie , sebtar 29/07/02 11:58
      odpoczywa nigdy ;) BTW pozdro Vegita!!!

      Demokracja to władztwo intrygantów,
      wybieranych przez głupców.

    3. ależ oczywiście :) , marcin79 29/07/02 12:32
      dlatego pomyślałem, że może powinniem was ktoś odciążyć...

      ~~~~ sapere aude ~~~~

  2. Ja rowniez , nRush 29/07/02 13:10
    nie mialbym nic prezeciwko troche czestszej aktualizacji news'ow.
    Rozumiem ze "kadra kierownicza" jest zajeta, ale napewno znalezliby sie chetni do wyszukiwania roznych rzeczy na sieci :)

  3. a wiec chyba pora... , DYD-Admin 29/07/02 15:01
    ...na nowy nabor redaktorow :)

    niebawem zrobie takowy...

    -- DYD

    1. Szacuneczek! , marcin79 29/07/02 15:10
      Za to dzisiaj przechodzisz samego siebie :))))

      ~~~~ sapere aude ~~~~

    2. Tylko nie przyjmuj takich DYD , sebtar 29/07/02 17:45
      co to najpierw napiszą a potem będą myśleć, bo na paru serwisach się tacy zdarzają... Na TwojePC nigdy nie ma przynajmniej takich kwiatków.

      Demokracja to władztwo intrygantów,
      wybieranych przez głupców.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL