Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » luckyluc 02:49
 » cVas 02:41
 » wrrr 00:38
 » piszczyk 00:16
 » Bonifacyz 00:15
 » metacom 00:07
 » JE Jacaw 23:47
 » PCCPU 23:39
 » abes99 23:26
 » esteban 23:23
 » rainy 23:04
 » skalak23 22:59
 » marekzi 22:57
 » Flo 22:47
 » Soulburne 22:45
 » elliot_pl 22:41

 Dzisiaj przeczytano
 7196 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

problemy z ładowaniem systemu odtworzonego z ghoste'a , Sznaps 30/07/02 04:23
odtworzyłem sobie z image ghoste'a windowsa 98 no i mam dwa problemy. Po pierwsze przy bootowaniu systemu(kolejność bootowania to floppy,cd ,dysk) przy sprawdzaniu cd-roma wypisuje iż boot disk failure itd i dopiero po wciśnięciu jakiegoś klawisza przechodzi do ładowania systemu. Co zrobić żeby nie było trzeba klepać w klawisze dla uruchomienia windozy. i drugi problemik to brak cd-roma w odzyskanym windowsie. windowsa odtworzyłem startując z dyskietki startowej a następnie wykorzystałem image partycji nagrany na cd. no ale klops bo w windowsie nie mam teraz cedeka.wielkie dzięki za każdą pomoc.

Every one of us has heard the
call !!! !!! !!!

  1. problem z Cd to wina biosu , , speed 30/07/02 04:42
    i to ze odtworzyles z image system to niema nic do rzeczy . po prostu wejdz do biosu ustaw .flopy.HDD.Cd i odpal komp pozniej sobie to zmien na dowolna kolejnosc.
    to ze win 98 nie masz Cd to moze byc podyktowane tym ze bios nie wykrywa napedu dlatego prawdopodobnie nie ma go w win98 i musisz nacisnac klawisz aby dalej butowal .
    Sprawdz kable .

    1. nie nie , Sznaps 30/07/02 11:16
      kolejność ustawienia nie jest ważna. Nie za bardzo wiem czy na pewno ale boot sektor twardziela powinien zawierać plik rozruchowy czy jakoś tak.

      Every one of us has heard the
      call !!! !!! !!!

      1. chyba , glewik 30/07/02 13:55
        jest cos takiego jak komenda fdisk /mbr ktora powinna pomoc ale najlepiej by bylo gdyby ktos potwierdzil moja teze.

        Pełnie bytu osiągniemy w nicości
        istenienia. /glewik

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL