Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » luckyluc 02:49
 » cVas 02:41
 » wrrr 00:38
 » piszczyk 00:16
 » Bonifacyz 00:15
 » metacom 00:07
 » JE Jacaw 23:47
 » PCCPU 23:39
 » abes99 23:26
 » esteban 23:23
 » rainy 23:04
 » skalak23 22:59
 » marekzi 22:57
 » Flo 22:47
 » Soulburne 22:45
 » elliot_pl 22:41

 Dzisiaj przeczytano
 7079 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Gainward , rokin 30/07/02 11:13
WItam !!!

Pisze bo jestem szczesliwym posiadaczem karty Gf ti 200. Przeczytalem dzisiaj ze wiele z gainwardow nie wytrzymuje wiecej niz 2 miesiace po podkrecaniu. Jak to jest w waszych przypadkach, czy komus tez padla ta karta po kilku miesiacach pracy w trybie podkreconym, czy mial ktos takie problemy jak gosc ktory testowal na fraz pc jakas karte i spalila mu pare rzeczy.
Pozdrawiam

  1. hmmm... , Ament 30/07/02 11:27
    Ja juz mam z 1.5 miecha i chodzi od poczatku na 250/550 i tfu, tfu nic jej nie dolega;-) Ja jakos nie ufam Frazowi i jego newsom...

    I
    -AMENT-
    I

    1. Ja tez mam i wlasnie , rokin 30/07/02 11:49
      ciekaw bylem opini uzytkownikow, bo to co pisza to jedno, a jak jest w rzeczywistosci to drugie,

    2. odpukaj w niemalowana klawiature :-) , NimnuL-Redakcja 30/07/02 14:46
      :-)

      Gdyby nie wymyślono elektryczności,
      siedziałbym przed komputerem przy
      świeczkach.

  2. Eee tam, nic mi się nie spaliło. , sebtar 30/07/02 11:54
    A Vegita miał z tego co mi wiadomo po prostu uszkodzoną kartę (rzadkość, ale jak widać może się zdarzyć), zresztą to był GF4Ti. Prawda jest taka że z tymi Gainwardami to jest tak jak z Barakudami IV - jak czegoś sprzedaje się tysiące to problemy w którymś z egzemplarzy muszą się pojawić, to chociażby z rachunku prawdopodobieństwa i praw Murphy'ego wynika ;)

    Demokracja to władztwo intrygantów,
    wybieranych przez głupców.

    1. oto słowo pańskie :)))) , McJacam 30/07/02 13:57
      no coments :))))

      Księża na księżyc,
      kler do spowiedzi.

  3. Spoko , milekp 30/07/02 14:51
    już prawie 3 miechy.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL