Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » cVas 06:01
 » hokr 05:17
 » PeKa 05:11
 » luckyluc 02:49

 Dzisiaj przeczytano
 17011 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Problem z drukowaniem w W2k i HP690C... , Matti 31/07/02 18:15
...Gdy w Word 2000 drukuje strone A4 w orientacji pionowej (ustawienia strony) to jest OK. Ale wystarczy ze chce wydrukowac strone poziomo i juz drukarka wariuje. Ten sam text wpisany na cala szerokosc A4 (czyli 297mm), na papierze jest scisniety na 5 cm a reszta kartki jest wolna. Prubowalem zmieniac w ustawieniach drukarki orientacje i drukowalem we wszystkich kombinacjach ale nic to nie zmienilo..Co jest??? Moze ktos spotkal sie z tym zachowaniem drukarki??? Sterownik od drukarki jest Windowsa. Mam SP2.Co robic???

  1. problem , Darti 31/07/02 18:40
    problem mam identyczny pod XP, uzywam sterownikow microsoftu

  2. a co z ustawiemiem , Outsider 31/07/02 22:36
    marginesow, pewnie juz to sprawdziliscie, ale to pierwsza mysl jaka mi sie nasunela. Ja rowniez mam win2k ale drukarke laserowa i wszystko taszczy jak nalezy.

    Okiełznany Ukierunkowany Twór
    Sometimes Informatycznie
    zDEspeRowany...

    1. założę się , mirkrup 1/08/02 03:29
      że jednak tego nie sprawdzali :))

  3. Marginesy to ... , Umek 31/07/02 23:34
    std w drukarkach i nie da się tego obejść bez kombinowania na niskim poziomie

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL