Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » steve 07:40
 » Druzil 07:38
 » DYD 07:34
 » JE Jacaw 07:33
 » Zbyl 07:31
 » marek_m 07:20
 » gromki_86 07:18
 » stas 07:15
 » AfiP 07:14
 » Miron 07:02
 » Dexter 06:55
 » szczebel 06:32
 » Kenny 06:21
 » dugi 06:16
 » XepeR 06:03
 » KHot 05:41
 » [yureq] 05:33
 » RoBakk 05:16
 » Sebek 05:14
 » PeKa 05:13

 Dzisiaj przeczytano
 18941 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Czy ktoś w ogóle się na tym zna ??? , masza 3/08/02 17:12
Wysłałem już chyba z 10 tych pytań każde na inne forum, i nigdzie niestety nie dostałem odpowiedzi. Być może tutaj się uda. Plisss pomóżcie!!!

Jestem nowym użytkownikiem linuksa mandrake 8.2(w ogóle linuxa), bardzo
chciałbym się na niego przesiąść, ale mam wiele problemów, aby sie
"przyzwyczaić. Dotychczas używałem Windows.
Mam problemik:
Ściagłem sobie KDE302, zainstalowałem, wszystko jest oki. Uruchamia się
dobrze, ale niedobrze
Chodzi mi głównie o to, żeby podczas każdego startu nie wyskakiwał mi jakiś
"kreator ustawień" czy coś takiego.
Drugą rzeczą jest logowanie do systemu. Pojawia się okienko z logowaniem,
ale niesttey nie to z KDE:(( Nie mam tam dostępnych opcji tj. zmiana sesji,
wybór sesji, zamknij system, restart..itp.(takie graficzne menu logowania. W
KDE222, miałem, a tu nie wiem jak to włączyć).
Dodam jeszcze że wchodze w "centrum sterowania", ustawiam tam to menu
startowe, ale po restarcie jego nie ma... ( w ogóle nie wiem nawet jak
bezpiecznie zrestartowac system, musze to robić "przyciskiem" na obudowie)

Ogólnie: Za każdym uruchomieniem KDE zachowuje się tak, jakby było dopiero
na nowo zainstalowane...
I zgineło mi graficzne Menu logowania to z KDE..


Bardzo proszę o pomoc, i z góry dziękuję !!

Pozdrowionka !!

Pozdrowionka !!!

  1. Gdybyś podał , Trunks 3/08/02 17:20
    Meila to mój kumpel by ci mógł odpowiedzieć ale dopiero w poniedziałek :(

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL