Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Liu CAs 11:17
 » Menah 11:12
 » Katoda Lt 11:07
 » emigrus 11:04
 » malyy 11:02
 » ToM78 10:58
 » NimnuL 10:54
 » @GUTEK@ 10:53
 » leosh 10:42
 » Matti 10:36
 » metacom 10:34
 » Demo 10:32
 » DYD 10:28
 » Star-Ga-T 10:23
 » ham_solo 10:21
 » krismel 10:18
 » 247 10:15
 » Carat 10:15
 » Magnus 10:15
 » marek_m 10:14

 Dzisiaj przeczytano
 25163 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Jaka Karta,jaka płyta? , oce 5/08/02 17:40
Chce zmienic karte graficzna z GeForce 2Ti na lepsza ,ktora wspomaga rowniez tworzenie grafiki komputerowej.Kolejną rzecza jest zmiana płyty głownej. Abit czu Asus pod AMD1.2. Na człosc chce wydac okolo 1.700PLN Bardzo prosze o podpowiedz.Dzieki

Rodriguez

  1. no mozesz... , john565 5/08/02 17:42
    kupic GF4 z jakihs lepszych kolo 700 zl i za reszte plyte :)

    f*ck

  2. całkiem nieźle wypada , Nakano 5/08/02 17:49
    Asus A7V333 złożyłem już 3 sprzęty na tym mb i jestem mile zaskoczony - ogólnie nie trawie AMD i VIA - a tu hmmm nieźle... ale jest troszke drogaśny.

    każdy podążą swoją ścieżką - jeśli
    z niej zboczy albo zawróci to
    wyłącznie jego problem....

  3. co do mobo , m&m 5/08/02 21:34
    to ja postawilem na gigabyte ga-7vrxp ale dopiero od jutra bede testowal (na razie pod durniem 1.2)

  4. aaa , konio 5/08/02 23:42
    kup ladteka Gf4 4200 nieła karta za rosądną cene jak pod altrona kup abita a jak cie stac to kup Gf 4400 jeżdzę na takiej
    jest zaj.... i swietnie się krenci

  5. jesli robisz w grafice , NimnuL-Redakcja 6/08/02 08:50
    to kup sobie dobrej firmy Radeona 8500 - Gigabyte/Hercules ... niecale 1000zł .... a na płyte wydasz reszte ... ABIT AT7 lub KX333 w zaleznosci od upodobania ... to chyba jedyne sensowne rozwiazanie na dzien dzisiejszy .. zadnych GF nie bierz - nie warto ...
    Hej!
    sam sie w 3D Studio bawie i mam Radeona 8500 ... w wyzszych rozdzialkach jest miod ... 1280x1024x85Hz i obraz jest krysztal ... a od kumpla pozyczylem dla porownania MSI GF4Ti4200 i obraz nie jest tak ostry ...

    Gdyby nie wymyślono elektryczności,
    siedziałbym przed komputerem przy
    świeczkach.

    1. 100% , mirkrup 6/08/02 10:47
      prawda :))

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL