Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowo¶ci
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Liu CAs 11:17
 » Menah 11:12
 » Katoda Lt 11:07
 » emigrus 11:04
 » malyy 11:02
 » ToM78 10:58
 » NimnuL 10:54
 » @GUTEK@ 10:53
 » leosh 10:42
 » Matti 10:36
 » metacom 10:34
 » Demo 10:32
 » DYD 10:28
 » Star-Ga-T 10:23
 » ham_solo 10:21
 » krismel 10:18
 » 247 10:15
 » Carat 10:15
 » Magnus 10:15
 » marek_m 10:14

 Dzisiaj przeczytano
 25109 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
wł±czone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O ¦ Ć
    

WIn 2000 Problem w grach z Ati 7500 , konto-usuniete1 5/08/02 20:22
Karta Powercolor AMd 1700Xp Ak31 ver 3.2 win 2000 eng Wsie patche , monit SAMS 756 . W windzue w 1024X768 spoko wyrabia 100Hz.Problem jest w grach.Wszystkei gry zawsze i w kazdej rozdzielczosci odpalaja sie na 60 HZ , testowane byly rozne stery ( najnowsze tez) ,Komp w 3d marku 2001 wyciaga 3900 pkt :)
CO zrobic??
Komp nie jest moj :) Jest kolegi mojego kolegi :D
THX

Nine Inch Nails to jest TO :)
iRacing Driver :)

  1. Musisz sciagnac , Wolek 5/08/02 20:26
    Cos do ustawiania odswierzania, naprzyklad rage3d tweak z www.rage3d.com

    A co do wyniku w 3Dmarku 2001 to ja na athlonie 1066 uzyskiwalem ~5000 ;P

    Pozdrawiam !

  2. Może też być ReForce , ¦wistak 5/08/02 23:18
    Na mojepc pisz±, że działa z każd± kart±. Osobi¶cie sprawdziłem z GF2MX i działa bez problemu. A inna sprawa, dziwię się, że żaden z producentów kart, ani Ati ani nVidia nie zadbał o to, żeby sterowniki normalnie ustawiały od¶wieżanie w DirectX/OpenGL. Przecież to jest chore, zeby od¶wieżanie ustawiać jakimi¶ programikami pisanymi przez fascynatów jakiej¶ karty. Czy to wymaga, aż tak wielkiego nakładu pracy, zeby to wbudować w sterownik? Czy może MałyMiętki :) ma tak± cich± umowę z nimi, że od¶wieżanie nie może przekroczyć 60Hz :))) Tylko po co ???

    1. Ale to nie jest wina Nvidi ani Ati , Wolek 6/08/02 08:32
      Wine ponosci microsoft ... przynajmniej tak mi sie wydaje.

      Pozdrawiam !

      1. M$ umoczył , GULIwer 6/08/02 14:13
        bo z Kyro jest ten sam problem tylko ze tu def to 75Hz

        I'm only noise on wires

  3. Hmmm , Mackie Messer 5/08/02 23:22
    a moze chodzi takze o r refresh fixa: http://www.radeon2.ru/tools/RefreshFix0.9.9.6.zip?

    "Predzej sam siebie zgasze, niz sie wypale"
    F. Nietzsche

  4. zdecydowanbie polecam rage3d tweak , burz 5/08/02 23:59
    jak radzi kolego Wolek
    pozdr, burz

    ___

  5. ARCHIWUM!!!! , PKort 6/08/02 08:32
    Zamiast tweakować wystarczy wył±czyć DDC i ręcznie ustawić maksymaln± często¶ć od¶wieżania monitora.

    Heavy Metal or no metal at all
    whimps and posers - Leave the Hall !!

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL