Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Hitman 11:21
 » Liu CAs 11:17
 » Menah 11:12
 » Katoda Lt 11:07
 » emigrus 11:04
 » malyy 11:02
 » ToM78 10:58
 » NimnuL 10:54
 » @GUTEK@ 10:53
 » leosh 10:42
 » Matti 10:36
 » metacom 10:34
 » Demo 10:32
 » DYD 10:28
 » Star-Ga-T 10:23
 » ham_solo 10:21
 » krismel 10:18
 » 247 10:15
 » Carat 10:15
 » Magnus 10:15

 Dzisiaj przeczytano
 25207 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Co mozna wycisnac z Celka 400 i Voodoo3 2k , ectorn 5/08/02 20:46
No tak sie zdarzylo, ze trafil mi sie taki sprzet i zastanawiam sie czy da sie go jakos kopnac zeby szybciej chodzil jesli w ogole, chlodzenie procek ma b. dobre (29 st), nie zajmowalem sie do tej pory podkrecaniem go wiec moze ma ktos doswiadczenia z takim zabytkiem?No i z karta, jaki program no i w ogole jak sie za to zabrac...
  1. byc moze , Meteor 5/08/02 21:18
    da sie 6x100 czyli 600. To juz wtedy wychodzi calkiem niezla maszyna. Jesli sie nie myle napiecie default to 2V. Nie przesadzaj, max dla tego modelu to gdzies 2.2V. Zycze powodzenia.

    Co do v3, to zeby cos miec z podkrecania, najpierw trzeba zadbac o chlodzenie. Potem mozna krecic do zdajes sie 180MHz albo i wiecej...

    Tak, naleze do grupy trzymajacych
    kierownice i jestem z tego dumny!
    Pzdr. Univega,Author&Meteor

  2. eee , zylka 5/08/02 21:34
    napięcia możesz dawać większe, ja też miałem takiego cela i bez o/c mialem 38-40*C podkręcałem go do 500 bo moja mb nie obslugiwala 100 mhz szyny, a napiecie dawalem 2,5 V i nic sie nie dzialo (moj friend puszczal cela 500 na 628 i zapodawal mu napiecie 2,7 V a procek mial 46*C ) wiec przy takiej temp smialo daj V core 2,5 i szyne 100 powinien pójść

    1. eee.... , McKania 6/08/02 00:07
      jak dlugo chodzil ten proc puszczan na 2.7 V?

      config: skóra, fura i coreDuo ;)

  3. hehe.. , zylka 6/08/02 09:10
    ja nie to mój kolo i już gdzie tak sobie leci na nim z pół roku, a ja swojego cela pószczałem na 2,5V i potem sprzedałem i działa do dziś w serverze choć nie podkręcony

  4. Sterowniki , Plum 6/08/02 11:03
    z VooDoofiles.com i odpowiednie ustawienia w grze spotlight.com (tweak)
    Z tej karty mozna jeszcze całkiem niźle wyciągnąć - druga ewentualność gry na Glide -DiabloII ,Unreal Tournament i Unreal ,Airfix Dogfighter ,Turkok itp.

    najwiekszy polski zaklad
    elektoniczny -
    fabryka lamp kineskopowych

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL