Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Hitman 11:21
 » Liu CAs 11:17
 » Menah 11:12
 » Katoda Lt 11:07
 » emigrus 11:04
 » malyy 11:02
 » ToM78 10:58
 » NimnuL 10:54
 » @GUTEK@ 10:53
 » leosh 10:42
 » Matti 10:36
 » metacom 10:34
 » Demo 10:32
 » DYD 10:28
 » Star-Ga-T 10:23
 » ham_solo 10:21
 » krismel 10:18
 » 247 10:15
 » Carat 10:15
 » Magnus 10:15

 Dzisiaj przeczytano
 25278 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

P2P na Linuxie i Opera , Piter 6/08/02 02:57
Znowu bawię się Mandrake 8.1 i znowu mam problemy.
1. Pod Operą 6.02 mam bardzo małączcionkę na stronach i tylko w niewielkim stopni pomaga shift+rolka w górę. Na boardzie posty różnią się wielkością czcionki - naprawdę głupio to wygląda, jednak Opera rządzi tylko po Windowsem:(
2. Jakie znacie programy P2P po Lina? Mam ochotę pozasysać mp3 a nie mam za bardzo czym.
3. W jaki sposób odpalić divx'y ? najlepiej jakbuście podali adres do jakiegoś "HOW TO" bo komu chce się pisać ? :D

"Uspokój się! bo zobaczysz,
dostaniesz wpierdol." - Piston (TM)

  1. Co do... , Ar3cK 6/08/02 09:49
    ...ad.2 to na stronie www.edonkey2000.com jest eDonkey... kiedys sciagalem wersje pod konsole i dzialal, ale jeszcze nic nim nie scignelem (nie, ze nie mozna, tylko raz go odpalilem zeby sprwadzic czy dziala)...

    It's the Bright One, it's the Right
    One, that's Ar3cK...
    http://thesurrealist.co.uk/slogan

  2. ad1,2 , vasart 6/08/02 10:27
    1. mozilla
    2. nie wiem w jakim stanie jest ale gdzieś się natknąłem na DirectConnect linku oczywiście nie mam :(
    zresztą było jakieś info o tym w linuxnews albo 7thguard

  3. About 1,2... , kicior 6/08/02 10:41
    1. Only mozilla-v. 1.1b;obsługuje gesty jak opera i jest po polsku(http://mozillapl.sourceforge.net/)
    2. Osioł działa na 100%-jest też z GUI, nie tylko z linii poleceń(cały czas u mnie chodzi, http://www.edonkey2000.com/)
    3. Użyj MPlayer'a-odtwarza wszystko, podkłada napisy w każdym formacie,skiny,odtwarza niedociągnięte filmy-rewelacja (http://www.mplayerhq.hu/homepage/)

    kicior

  4. Dzięki za sugestie , Piter 6/08/02 12:08
    lecę kombinować, może mi się uda. Szkoda że nie ma nowszych wersji Opery bo już się do niej przyzwyczaiłem.

    "Uspokój się! bo zobaczysz,
    dostaniesz wpierdol." - Piston (TM)

  5. Co do P2P proponuje jeszcze DCGUI , KHot 6/08/02 13:44
    Moim zdaniem jest lepsze od oryginalu, a reszta to tak jak proponuja koledy: Mozilla i MPlayer (niektorzy chwala tez Avi file)

    Pozdrawiam
    KHot

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL