Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Ament 14:28
 » gigamiki 14:22
 » dugi 14:18
 » Hitman 14:17
 » Wedelek 14:14
 » Sherif 14:14
 » Master/Pe 14:12
 » ili@s 14:07
 » dulik 13:59
 » Dexter 13:59
 » AdiQ 13:51
 » wukillah 13:47
 » Robek 13:45
 » marek_m 13:44
 » jablo 13:42
 » JE Jacaw 13:38
 » voyteck 13:36
 » Kenny 13:35
 » Menah 13:35
 » Nepomucen 13:18

 Dzisiaj przeczytano
 32203 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Dialog i Irc-serwery , DmK 7/08/02 13:26
Hejka
Mam takie małe pytanko: od pewnogo czaso nie mogę się podłączyć do żadnego serweru ircowskiego tzn. kraków, wawa, poznań. Wyskakuje mi coś takiego Dialog: boring, abuse i coś tam. Czyżby chodziło o to, że dialogowców tam nie lubią? Czy ktoś zna inne serwery gdzie mógłbym się podłączyć?
Z góry dziękuje za odp.
Pozdrawiam

  1. z tego co wiem... , capri 7/08/02 14:03
    narozrabial jakis "dialogowiec" i jest ban dla wszystkich z dialogu na irca... stalo sie to chyba z poltora miesiaca temu i ponoc na pol roku ten ban. wszystko nie sprawdzone, bo irca nie uzywam, nie lubie, nie posiadam... :))) obejsc mozna, ale wymyslac nie bede (pewnie jakies konto shellowe by przydatne bylo), bo temat "irc" w stylu pieknym wpada mi jednym uszkiem i szybciutko wypada drugim... :D

    Quidquid latine dictum sit,
    altum videtur

  2. niestety , Maniak 7/08/02 14:26
    Caly Dialog ma bana, nei wiem na jakdlugo jezeli chcesz to obejsc to konto shellowe albo tunelik :/

    Zmień swój podpis na Boardzie

  3. ale lipa , DmK 7/08/02 14:57
    te nazwy typu konto shellowe mi mało mówią, a z tego co tam wycztałem to ban jest chyba do czerwca albo września 2003, qrcze a myślałem, że to tylko na tych serwerach.... no nic lipa i tyle
    Pozdrawiam

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL