Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » gigamiki 14:22
 » dugi 14:18
 » Hitman 14:17
 » Wedelek 14:14
 » Sherif 14:14
 » Master/Pe 14:12
 » ili@s 14:07
 » dulik 13:59
 » Dexter 13:59
 » AdiQ 13:51
 » wukillah 13:47
 » Robek 13:45
 » marek_m 13:44
 » jablo 13:42
 » JE Jacaw 13:38
 » voyteck 13:36
 » Kenny 13:35
 » Menah 13:35
 » Nepomucen 13:18
 » Sebek 13:17

 Dzisiaj przeczytano
 32097 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

AVP4 - w2k - duze obciazenie , DeK 7/08/02 22:48
W jaki sposób ustawić AVP żeby nie odczuwać aż tak dużego (w moim wypadku) obciążenia podczas działania AVP monitora. Nawet kiedy chce otworzyć banalny plik tekstowy to trwa to kilkakrotnie dłużej niż przy wyłączonym AVP wydaje mi się ze to trochę przesada. Zdarzają się momenty przy kasowaniu pliku ze musze czekać 2 minuty zanim sobie sprawdzi co wywalam.Jak optymalnie skonfigórować AVP - wcześniej miałem Norton Antyvirus 2002 ale postanowiłem dokonać zmiany i jak na razie mnie ta zmiana irytuje.

  1. Zmien AVP4 na 3.5 , Deus ex machine 8/08/02 00:20
    dziala o niebo lepiej, chyba AVP4 juz nie byl robiony prze ta sama ekipe co 3.5 .-)

    "Uti non Abuti"

    1. a u mnie , GULIwer 8/08/02 11:01
      kurka taka rozpierduche w systemie (2k+SP2) robi AVP że ledwo go odratowałem, musiałem rapair dac bo wieszał sie przy stacie systemu. Na Win98 idealnoe zero problemów

      I'm only noise on wires

  2. popieram Deusa , Dhoine 8/08/02 16:41
    3.5 dziala o niebo lepiej i bez problemow. Chyba ze masz 3.5 - wtedy ciezka sprawa, ale podejrzewam ze meczysz sie z 4.

    1. 3.5 - rulez, 4 - sux! , piszczyk 8/08/02 19:23
      4 to tragedia i tyle - jak najszybciej odinstaluj!

      takie tam klamoty . . .

      1. a jakies detale , DeK 8/08/02 20:31
        na jakim systemie porownywales avp3,5 z 4 jakie byly roznice w eksploatacje jednego kontra drugi.
        Nie chcial bym na darmo odinstalowywac 4 i instalowac 3.5 a pozniej zmagac sie z nie dzialajacym w2k :-)

        1. na win2k wersja 4 dziala potwornie! , piszczyk 9/08/02 19:16
          natomiast 3.5 - bez problemów. To samo mam w domu na XP - 4 nie tylko spowalnia, ale wrecz zakloca stabilnosc systemu! Natomiast 3.5 lux - tylko nieznaczne spowolnienie. Na w9x - nie sprawdzalem. Pozdrawiam, Pi

          takie tam klamoty . . .

  3. ja mam 3.5 na XPq, dziala bez zarzutow , Deus ex machine 8/08/02 23:04
    na 98se tez chula. Biorac pod uwage XP, pod 2k nie powinno byc problemow .-)

    "Uti non Abuti"

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL