Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Hitman 21:51
 » Artaa 21:47
 » Paweł27 21:46
 » jenot 21:38
 » DYD 21:37
 » luzak2363 21:26
 » rurecznik 21:26
 » skalak23 21:10
 » maddog 21:07
 » Wedelek 20:54
 » MARC 20:42
 » gromki_86 20:36
 » Subvoice 20:33
 » ulan 20:20
 » NWN 20:16
 » KHot 20:08
 » Dexter 20:04
 » Markizy 19:58
 » Sherif 19:47
 » bmiluch 19:34

 Dzisiaj przeczytano
 52097 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

ma ktos skaner canona? , Olo 12/08/02 17:40
najlepiej model 646U. Mozna prosic o mala opinie?

  1. wiec tak , M1ni$ter 12/08/02 18:11
    skaner taki mam do dyspozycji, maly, w miare cichy, do zastosowan domowo biurowych jak znalazl, ostatnio z kolega skanujemy ksiazki od infy wszelakiej masci, w rodzialce bodajze 150dpi , niesmiej sie ze malo, do czytania na kompie a nawet pewnego powiekszego wystarczy a w takiej postaci duzo wejdzie na cd , jedna strone ksiazki formatu ~A5 skanuje <20s , ale jade teraz z glowy i moge sie mylic , moze byc mniej ;P
    jedyna bolaczka jest to ze jeszcze nie probowalismy skanowac kolorowego zdjecia duzego formatu

    za to skanowalismy dla testow okladnki czasopism kolorowych i jest dobrze , niewiem czy b.dobrze bo niemamy odnosnika

    ocr wychodzi b.dobrze , do scanera jakis tam prg daja , niestety bez rozpoznawania polskiego , ale mimo to czyta niezle, na finereaderze 6 (?) robil bledy powiedzmy raz na 2 linijmki i bynajmniej nie zawsze na polskich znakach wiec uwazam ze jest dobrze

    ps. troche brakuje tych klawiszy funkcyjnych,
    skaner posiada uchylana klape zeby mozna bylo wkladac ksiazki nawet te grube, ale jakos nieprzypadlo mi to do gustu

    "Umiesz liczyć? ... licz na siebie!"

  2. ma ktoś , Bergerac 13/08/02 02:16
    Dobrze skanuje, minimalnie skraca wymiar podłużny, ale to łatwo zniwelujesz np. w Photoshopie. Zeskanuje nie tylko płaski obiekt, ale również coś bardziej przestrzennego (przewaga CCD nad CIS). Generalnie - nie narzekam.

    Barbossa: You're supposed to be dead!
    Jack Sparrow: Am I not?

  3. dzieki wielkie ;-) , Olo 13/08/02 14:24
    szczerze mowiac ciesze sie ze opinie sa pozytywne bo juz drania zamowilem ;-))

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL