Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » rooter666 00:35
 » cVas 00:31
 » bmiluch 00:28
 » Visar 00:22
 » Kilgor 00:02
 » Artaa 00:00
 » Zibi 23:54
 » DJopek 23:52
 » pawcio 23:49
 » okobar 23:26
 » acd 23:25
 » ripek 23:24
 » Star Ride 23:23
 » Sebek 23:21
 » JE Jacaw 23:12
 » Draghmar 23:09
 » ManiusNG 23:00
 » pwil2 22:46
 » Katoda Lt 22:46
 » Wolf 22:39

 Dzisiaj przeczytano
 1561 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Freesco - problem z odpaleniem [FDD] , no13 13/08/02 17:05
Więc tak, zainstalowalem wszystko zgodnie z instr. na http://www.freesco.arx.pl/ [dla modemu-freesco-027.zip]

stworzylem obraz: odpalam plik "rawrite.exe" wpisuje tam isdn.zip ( freesco-027.zip zamienilem na isdn.zip) dalej pyta na jakim dysku jest FDD - wspisuje A, dalej pyta sie czy formatowac biore -ENTER- i sie cos robi.
=>teoretycznie system powinien juz byc na dyskietce (chyba)

wiec odpalam kompa z dyskietki a ty komp staje i nic !!

"Verifying DMI Pool Data ...."
_ => mrygający kursor

i wszystko stoi, nie moge reseta zrobic (komp przestaje reagowac)

Iron Maiden

  1. moze zwalona dyskietka ? , robert71 13/08/02 17:18
    ???

    *** ********** *** ** ******* *******.

    1. sprawdzalem 3 , no13 13/08/02 17:48
      2 jakies stare i jedną sformatowalem z driverami do HP (nigdy nie byla wkladana do stacji)

      Iron Maiden

      1. A sprawdz , palioza 13/08/02 19:56
        czy z dyskietki startuje np dos (wiadomo sys a: lub format a: /s, w win9x lub dosie)

        Uczyń coś idiotoodpornym, a ktoś
        stworzy lepszą wersję idioty.

        1. właśnie , walczy 13/08/02 21:54
          bo jak komp zatrzymuje się na "Verifying DMI Pool Data" to ma najczęściej jakiś problem sprzętowy

          ...brzydki jak noc ale za to nadrabia
          brakiem inteligencji...
          ...nie mam na nic czasu....

          1. właśnie... , no13 13/08/02 22:01
            ... niby sie dyskietka utworzyła, ale w rzeczywistości nie :)

            Iron Maiden

            1. już działa, , no13 13/08/02 22:03
              ale i tak mam problemy z configiem :)

              nie wiem jakie te DNS ma Dialog, (isdn-cdi)

              w winie mam tak: obecnie "serwer" 192.168.0.1 klient 192.168.0.2
              brama: 255.255.255.0 maska 10.0.0.1

              nie wiem czy to dobrze wpisywalem (tj. ip itp)


              [14] 724 IP address of 1st network interface []? 10.1.1.1
              Podajemy Ip jakie ma mieś ten interfejs sieciowy.

              [16] 726 IP range []? 10.1.1.2 10.1.1.20
              Zakres lokalnych adresów IP dla serwera DHCP.

              20] 422 WINS address (if you have one, otherwise - '-') []? -
              Ustawianie adresu serwera WINS - dajemy ENTER.

              [40] 33 Primary DNS address (your providers DNS) []?194.204.159.1
              Adres podstawowego serwera nazw DNS (dns.tpsa.pl).

              [41] 34 Secondary DNS address (otherwise - '-') []?194.204.152.34
              Adres pomocniczego serwera nazw DNS (dns2.tpsa.pl).

              [42] 35 ISP http proxy address, (otherwise '-') []?
              Adres serwera proxy usługodawcy internetowego (ENTER - brak).

              Iron Maiden

              1. DNS , palioza 13/08/02 22:31
                mozesz wpisac np tepsy 194.204.159.1

                Uczyń coś idiotoodpornym, a ktoś
                stworzy lepszą wersję idioty.

                1. mozesz mi powiedziec , no13 13/08/02 22:39
                  co mam dalej wpisac, wedlug danych co napisalem @ w winie mam tak: obecnie "serwer" 192.168.0.1 klient 192.168.0.2
                  brama: 255.255.255.0 maska 10.0.0.1

                  Iron Maiden

                  1. chwila... , xmac 13/08/02 23:27
                    jak juz to:
                    serwer: 192.168.0.1
                    klient: 192.168.0.2
                    brama na kliencie 192.168.0.1
                    maska na obu: 255.255.255.0
                    dns'y moga zostac
                    ale jesli chcesz, zeby dzialalo przydzielanie dhcp i zeby kompy z wlaczonym dhcp widzialy inet, to adresy przydzielane powinny byc z zakresu 192.168.0.2-10 zamiast 10.1.1.2-10, bo to inna podsiec

                    dual&mobile power
                    XMAC

  2. jak Ci sie uda to uruchomic w DIALOGU to daj znac , robert71 13/08/02 23:08
    bo mi za cholere nie chce sie polaczyc (wyrzuca przy autoryzacji) ,ale jutro mam nowe NT z modemem (Aetra chyba ,dzis kolesie przyniesli) ,bo nie udalo mi sie z ELCONEM .
    Aha ,napisz z jakiej miejscowosci jestes.

    *** ********** *** ** ******* *******.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL