Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » metacom 02:04
 » ziemoone 01:49
 » Wedrowiec 01:28
 » alkatraz 01:19
 » Guli 01:16
 » Bonifacyz 01:03
 » rooter666 00:35
 » cVas 00:31
 » bmiluch 00:28
 » Visar 00:22
 » Kilgor 00:02
 » Artaa 00:00
 » Zibi 23:54
 » DJopek 23:52
 » pawcio 23:49
 » okobar 23:26
 » acd 23:25
 » ripek 23:24
 » Star Ride 23:23
 » Sebek 23:21

 Dzisiaj przeczytano
 7242 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

GIGABYTE MAYA ATI 8500 PRO , bajbusek 14/08/02 12:29
zastanawiam sie nad zmiana grafy -moze na taka jak w tytule - jednak w ostatnim czasie firma ATI "troche" skomplikowala (poszla w slady Nvidii) nazewnictwo chispetow (LE, PRO, etc.) wiec nie moge sie w tym polapac. Tak wiec czy powyzsza karta to "pelen" Radeon 8500 z taktowaniem 275/275 ???

  1. he, he chyba sie dopatrzylem , bajbusek 14/08/02 12:42
    Ci dranie slowem nie pisza o tych dodatkach "PRO" albo "DELUXE" - a tu wlasnie chodzi o wersje LE !!!

    Ja traktuje takie firmy jako OSZUSTOW - i tak tez uwazam GIGABYTE za klamce !!

    ZERO SPECYFIKACJI - a noz jakis OSIOLEK sie da zrobic :((

    BUEEE...

    1. zajrzyj tu , Zryty_Berecik 14/08/02 12:46
      http://twojepc.pl/...id=wojny_klonow&strona=20

  2. to jest tak z gigabyte , Zryty_Berecik 14/08/02 12:43
    www.kuppc.pl , www.polbras.com
    tam masz te grafy jedne z tańszych sklepow

    pro wersja ma 64MB DDR i taktowanie 250/250
    wersja deluxe 64MB DDR i taktowanie 275/275
    wersja deluxe 128MB DDR i taktowanie 275/275

    1. Hmm... , PKort 14/08/02 17:02
      Ja kiedyś czytałem na stronie Gigabyte'a, że wersja Deluxe miała mieć taktowanie 300/300.. Ale to było dawno, może od tego czasu się wycofali?

      Heavy Metal or no metal at all
      whimps and posers - Leave the Hall !!

    2. ja sobie moze pod choinke prosiaka zalatwie :) , Thadeus 14/08/02 17:52
      cbyte
      mi sie spodobalo :)

      ...

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL