Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » metacom 02:04
 » ziemoone 01:49
 » Wedrowiec 01:28
 » alkatraz 01:19
 » Guli 01:16
 » Bonifacyz 01:03
 » rooter666 00:35
 » cVas 00:31
 » bmiluch 00:28
 » Visar 00:22
 » Kilgor 00:02
 » Artaa 00:00
 » Zibi 23:54
 » DJopek 23:52
 » pawcio 23:49
 » okobar 23:26
 » acd 23:25
 » ripek 23:24
 » Star Ride 23:23
 » Sebek 23:21

 Dzisiaj przeczytano
 7528 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Do oblatanych z Radeonem 8500 , Bastek 14/08/02 12:38
Grzebalem w archwum ale jakos bez efektu stad pytanko - moze juz kiedys bylo zadane jesli tak to przepraszam ale rece mi juz opadaja.
Po podlaczeniu TV do wyjscia TV-out w Radku winzgroza xp nie chce wystartowac - czarny ekran. Dla odmiany w trybie vga chodzi bez problemu. Po podlaczeniu tv po starcie windy telewizor jest wykrywany ale obraz jest cieniutki. Co jest grane
Dzieki z gory za kazda podpowiedz ...
  1. wina karty pewnie , Zryty_Berecik 14/08/02 12:50
    wiele ludzi majacych tanie klony narzekana tv out
    masz minta pewnie albo Power Colora ?

    1. No niestety , Bastek 14/08/02 13:00
      Zamowilem build by Ati przywiezli powered by Ati Mint 8500 128 Mb LE. Wziolem bo mam mozliwosc zwrotu w razie problemow. Ogolnie chodzi miodzio tylko to wyjscie TV mnie rozbraja. Zatluke kogos w sklepie jak nie uruchomie TV

      1. hmm , Zryty_Berecik 14/08/02 14:54
        skoro towar byl nie taki jak zamowiony
        to nie biore i tyle :)

  2. tiaaaaa , burz 14/08/02 13:44
    A czy Twoj monitor jest w stanie przyjac odswiezanie 60 Hz - bo po aktywacji tvout takie jest domyslnie ustawiane na monitor (a moze bywac, ze nawet 50 Hz, czyli stand. PAL).
    Co do jakosci wyjscia - ja mam wlasnie minta i tvout jest naprawde swietne, z przyjemnoscia ogladam divixy;)
    pozdr., burz

    ___

  3. Sprawdz... , konraf 14/08/02 14:14
    ...w zakładkach sterowników....tylko teraz nie powiem Ci gdzie....czy masz wyłączoną opcję DCC coś tam dla monitora. Jeśli pamięć mnie nie myli to było tam, gdzie masz wybór TV lub monitora.

    Pozdrawiam

    Bartek
    www.aztec.pl
    konraf@aztec.pl

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL