B O A R D
» Board
» Zadaj pytanie
» Archiwum
» Szukaj
» Stylizacja
M E N U
» Nowości
» Archiwum
» Recenzje / Testy
» Board
» Rejestracja
Ciemne TPC
Jasne TPC
Szukaj @ TwojePC
w Newsach i na Boardzie
OBECNI NA TPC
»
metacom
02:04
»
ziemoone
01:49
»
Wedrowiec
01:28
»
alkatraz
01:19
»
Guli
01:16
»
Bonifacyz
01:03
»
rooter666
00:35
»
cVas
00:31
»
bmiluch
00:28
»
Visar
00:22
»
Kilgor
00:02
»
Artaa
00:00
»
Zibi
23:54
»
DJopek
23:52
»
pawcio
23:49
»
okobar
23:26
»
acd
23:25
»
ripek
23:24
»
Star Ride
23:23
»
Sebek
23:21
Dzisiaj przeczytano
7444
postów,
wczoraj
62820
Szybkie ładowanie
jest:
włączone
.
ccc
Twoje
PC
.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A W I A D O M O Ś Ć
skąd wziąść sterowniki...
,
goart
14/08/02 14:54
...do płyty Lucky Star 6ABX3, dość stara płyta na IMPACTie, na stronie producenta brak a bardzo mocno są potrzebne...
jeżeli dobrze zrozumiałem
,
Świstak
14/08/02 18:02
szukasz sterowników do grafy Chromatic Research Mpact. Znalazłem je tu:
http://www.video-drivers.com/companies/213.htm
ale się trezba tam zarejestrować żeby ściągnąć. Może też zadziała soft od karty Leadtek s800. Ona też była na tym układzie.
Drivery pod win9x:
ftp://ftp.leadtek.com.tw/graphics/s800/s800.exe
ftp://ftp.leadtek.com.tw/graphics/s800/s800.r00
ftp://ftp.leadtek.com.tw/graphics/s800/s800.r01
ftp://ftp.leadtek.com.tw/graphics/s800/s800.r02
ftp://ftp.leadtek.com.tw/graphics/s800/s800.r03
Drivery pod WinNT:
ftp://ftp.leadtek.com.tw/graphics/s800/winnt40.exe
ftp://ftp.leadtek.com.tw/graphics/s800/winnt40.r00
Przed załadowaniem sterowników trzeba uaktulanić bios karty:
ftp://ftp.leadtek.com.tw/graphics/s800/flash.zip
Problem w tym, że ten bios jest Leadteka i nie wiadomo, czy zadziała.
Znalazłem też na stronie LuckyStara, tylko zakopane w dziwnym katalogu:
http://www.lucky-star.com.tw/pub/Driver/CM2/
te drivery zdecydowanie będą najodpowiedniejsze.
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL