Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Guli 11:27
 » PeKa 11:21
 » KHot 11:14
 » rooter666 11:11
 » Liu CAs 11:07
 » cVas 11:07
 » metacom 10:59
 » dugi 10:50
 » Dexter 10:49
 » McMi21 10:45
 » malyy 10:33
 » Artaa 10:29
 » JE Jacaw 09:43
 » szczebel 09:40
 » @GUTEK@ 09:37
 » Majster 09:22
 » jablo 09:17
 » Kenny 09:09
 » Hitman 09:07
 » leosh 09:04

 Dzisiaj przeczytano
 36298 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Pytania dotyczące Radeona 8500 , Ponczo 19/08/02 14:57
Miałem zawsze karty ze stajni nVidii, teraz gdy mam pierwszą kartę ATI, chcę rozwiać swoje wątpliwości.

1. Kupiłem kartę Radeon 8500 VIVO opartą na chipsecie ATI Rage Theater. Karta była jednak bez żadnych sterowników - nie mogę skorzystać z AV In. Co musze zainstalwoać (skąd ściągnąć)?
2. Skąd ściągnąc polską wersję sterowników?
3. Jak się przełącza wyświetlanie z monitora na wyjście telewizyjne? (i odrazu jak zmienić system NTSC-M na PAL)
4. Karta pomino iż pracuje z odświeżaniem 85 herców z monitorem Samsung SyncMaster 755DF, przy rozdzielczości 1152x864, wydaje się jakby odświeżanie było na poziomie 60 herców (porównując jakość do kart nvidii) Jak temu zaradzić?.


Dzięki za pomoc.

-=|GG:1668081|=-

  1. przeczytaj , mirkrup 19/08/02 15:15
    artykuł Krisa.

  2. Hmm , Drakor 19/08/02 15:36
    1. Musisz ściągnąć sterowniki Capture Drivers oraz oprogramowanie Multimedia Center ze strony ATI
    2. Na stronach ATI sterowniki są także w wersjach polskich
    3. Musisz włączyć w sterownikach odpowiednią opcję
    4. Skorzystaj z Rage3D Tweaker (umożliwia ustawienie odświeżania)

    1. :-) 9 minut spooznienia :-) , NimnuL-Redakcja 19/08/02 15:45
      ehh ta praca w offline mnie wykonczy :-)

      Gdyby nie wymyślono elektryczności,
      siedziałbym przed komputerem przy
      świeczkach.

      1. Przynajmniej raz byłem pierwszy :) , Drakor 19/08/02 15:47
        ...

  3. odp. , NimnuL-Redakcja 19/08/02 15:45
    1. zapewne ze strony ATi czyli www.ati.com lub www.rage3d.com
    2. w sumie niewiele tam do tlumaczenia ... ale ja na przyklad zassalem 6071 ze strony www.rage3d.com i byly po polsku :-)
    3. wszystko jest w sterownikach ...
    Wlasciwosci ekranu -> ustawienia -> zaawansowane -> ekrany (displays) i gdy TV jest podlaczony do karty to klikasz na czerwonu przycisk obok obrzka TV i juz ... tam tez znajdziesz opcje co TV ...
    4. sprobuj przelaczyc spowrotem na 60Hz, zatwierdzic poczym zmienic na 85Hz ... sprawdz tez w OSD monitora jaka czestotliwosc podaje ... czestotliwosc to czestotliwosc i nie zalezy od karty ...

    na uzupelnienie poczytaj artykul "Wojna klonow"
    http://twojepc.pl/...e3692c5ccb838d2e38f7b5a9077e4

    Hej!

    Gdyby nie wymyślono elektryczności,
    siedziałbym przed komputerem przy
    świeczkach.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL