Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » cVas 18:37
 » PeKa 18:35
 » rooter666 18:26
 » KHot 18:22
 » emigrus 18:22
 » Sherif 18:21
 » Hitman 18:20
 » Rafael_3D 18:11
 » acd 18:11
 » zibi13 18:00
 » hokr 17:42
 » malyy 17:39
 » DYD 17:36
 » wrrr 17:34
 » DJopek 17:28
 » Emios 17:19
 » Dexter 17:08
 » XepeR 17:02
 » AfiP 17:00
 » Raist 16:50

 Dzisiaj przeczytano
 57399 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

help... nieudany flash biosu... , Ranx 22/08/02 14:32
mam problem... zmienialem biosy w kompach (40 takich samych:)) i wszystko bylo dobrze do momentu kiedy w jednym zaczal i nieskonczyl. znaczy szlo dobrze tylko te 3 ostatnie kratki write fail. nie dziala nr z boot recovery (obsluga dyskietki) i nie mozna sflashowac biosu na innej plycie bo bios jest wlutowany:(((((((( da sie jeszcze cos z ta plyta zrobic? oprocz oczywiscie wywalenia/zrobienia podstawki pod cokolwiek/zniszczenia?
qrde zalezy mi bo przy 40 takich samych kompach mniej roboty:)
pozdrowka i dzieki z gory

o roztramtajdany charkopryszczańcu...

  1. z dyskietki nie działa... , Godmaker 22/08/02 15:50
    tzn dyskietka sie w ogóle nie odzywa ?

    ...:::| Think for yourself |:::...
    ...:::| Question authority |:::...

    1. nie odzywa, , Ranx 22/08/02 15:58
      grafika na isie sie tez nie odzywa choc powinna (teoretycznie:))
      zawsze moge kostke wylutowac (i wlutowac ale co qrde dalej:))

      o roztramtajdany charkopryszczańcu...

  2. A programator? , yanix 22/08/02 16:27
    Nie można użyć programatora?

    Będzie, będzie...

    1. nie mam qrde... , Ranx 23/08/02 08:09
      poza tym jest wlutowany ale to w sumie mniejszy problem..
      poza tym bios jest ten maly kwadratowy:(((
      co za radosc:)

      o roztramtajdany charkopryszczańcu...

  3. Nie piszesz .. , mieszalnik 22/08/02 16:44
    O typie płyty. Więc sprawdz czy po włączeniu zasilania mignie
    dioda od flopa-jeżeli tak to po problemie na drugim kompie zrób dyskietke z biosem wg specyfikacji producenta (w starszych z autoexec.bat w nowszych bez autoexec-u)
    Po prostu w niektórych biosach nie da się skasować czy nadpisać sekcji odpowiedzialnej za flopa.

    1. czytaj... , Ranx 23/08/02 08:07
      "nie dziala nr z boot recovery (obsluga dyskietki)"
      czyli nie dziala:))))
      moze nie mozna nadpisac.... ale nie dziala:(
      plyta to QDI Briliant 1S slotowa na BX

      o roztramtajdany charkopryszczańcu...

      1. qrde.. , mieszalnik 23/08/02 15:44
        ślepy chyba byłem ale chęci dobre miałem..sorka

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL