Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » cVas 18:37
 » PeKa 18:35
 » rooter666 18:26
 » KHot 18:22
 » emigrus 18:22
 » Sherif 18:21
 » Hitman 18:20
 » Rafael_3D 18:11
 » acd 18:11
 » zibi13 18:00
 » hokr 17:42
 » malyy 17:39
 » DYD 17:36
 » wrrr 17:34
 » DJopek 17:28
 » Emios 17:19
 » Dexter 17:08
 » XepeR 17:02
 » AfiP 17:00
 » Raist 16:50

 Dzisiaj przeczytano
 57911 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Abit KT7 + Duron 1300 = ????????? , zartie 22/08/02 18:48
Witam po urlopie!

Mam pytanie jak w temacie: czy to połączenie zadziała? Ostatnio toczyło się sporo dyskusji na ten temat, ale głos zabierali teoretycy. Czy u kogoś takie połączenie funkcjonuje?
Na viahardware można wyczytać, że KT7 obsługuje wszystkie Durony (ktoś to nawet cytował), ale na stronie http://fae.abit.com.tw/...faq/generic/checkcpu.htm dla odmiany podają, że KT7 obsługuje Durony do 950 MHz. Komu wierzyć ?!?!
Włożyłem Durona 1300 na KT7 (BIOS 7n) i cisza! Włożyłem procesor w inną płytę (MSI na KT 266) - też cisza! Pytanie czy proc był zwalony, czy też zaszkodził mu bliski kontakt z moim Abitem? Właśnie odebrałem nowego proca (sprawdzony - działa) i mam mieszane uczucia przed powrotem do domu.

Pozdr.

Gdybym dostawał złotówkę za każde przekleństwo pod adresem Microsoftu już dawno byłbym milionerem

  1. nieee , NimnuL-Redakcja 24/08/02 12:17
    no procek na pewno byl zwalony ... z tego co sie orienuje to ABIT KT7 ogolnie nie za bardzo obsluguje nowe procesory Morgan/Palomio ... jednak z odpowiednim BIOSem ... znajomy ma na ABIT KT7 i BIOSie wlasnie 7n wlozonego Durona 1GHz (Morgan) i lazi ladnie ..
    jesli by ABIT nie obsluzyl to po prostu sie wlaczy i zle go wykryje lub bedzie sie wieszac lub cos w tym stylu - nie uszkodzi go na pewno, wiec mozesz go spokojnie wlozyc do tej plytki ....
    IMHO powinien ruszyc i dzialac powinien ... w konc ten duron ma zablokowany mnoznik wiec nie powinno byc problemow ...

    Gdyby nie wymyślono elektryczności,
    siedziałbym przed komputerem przy
    świeczkach.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL