Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Wolf 20:03
 » MARtiuS 20:02
 » dugi 19:59
 » ngP 19:55
 » Kenny 19:43
 » luzak2363 19:40
 » Menah 19:30
 » emigrus 19:28
 » cVas 19:27
 » zibi13 19:14
 » Zibi 19:11
 » GLI 18:49
 » PeKa 18:35
 » rooter666 18:26
 » KHot 18:22
 » Sherif 18:21
 » Hitman 18:20
 » Rafael_3D 18:11
 » acd 18:11
 » hokr 17:42

 Dzisiaj przeczytano
 61081 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

PRIMAX Colorado Direct 9600 , j@n 23/08/02 12:34
Mam kłopoty z instalacją tego scanera. W trakcie instalacji pyta o pliki TWAIN.dll i TWAIN_32.dll w katalogu C:\WINNT, które tam są! Czy ktoś ma w tej mierze doświadczenia z bądź co bądź niemłodym już sprzętem, którego zostałem pechowym właścicielem

Lajf is brutal and full of zasadzkas
j@n

  1. ten model nie kcial pojsc , PZKrak! 23/08/02 12:39
    na win nt, ani xp, sa w necie jakies pseudo stery do tych systemow, ale nie bardzo kca dzialac......gdyby byl na usb ....

    Pozdrowienia,
    PZ

    1. RE: , j@n 23/08/02 13:07
      dziękuję ale jest na szeregowym. Pozdrófka z Łodzi

      Lajf is brutal and full of zasadzkas
      j@n

  2. stare ale jare , Roobert 23/08/02 12:46
    A spróbuj te drivery http://www.primax.nl/botbanner.htm
    u mnie działa do pół roku bez problemów pod W2000

  3. Przeprzszam , Roobert 23/08/02 12:51
    Adres to :http://www.primax.nl/...direct9600/nt/p36_ennt.exe

    i miało być od pół roku

    1. u mnie te same dzialaja pod XP , Deus ex machine 23/08/02 13:05
      potwierdzam

      "Uti non Abuti"

    2. RE: , j@n 23/08/02 13:08
      Właśnie je ściągnąłem przd godziną z problemami jak wyżej! Dziękuje

      Lajf is brutal and full of zasadzkas
      j@n

      1. A ja tylko dodam , Wolek 23/08/02 18:16
        Ze u mnie pod XP takze dzialal dopuki nie zmienilem zasilacza ;)
        Tak ku przestrodze ... uwazajcie jaki zasilacz podlaczacie ...

        Pozdrawiam !

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL