Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Wolf 20:03
 » MARtiuS 20:02
 » dugi 19:59
 » ngP 19:55
 » Kenny 19:43
 » luzak2363 19:40
 » Menah 19:30
 » emigrus 19:28
 » cVas 19:27
 » zibi13 19:14
 » Zibi 19:11
 » GLI 18:49
 » PeKa 18:35
 » rooter666 18:26
 » KHot 18:22
 » Sherif 18:21
 » Hitman 18:20
 » Rafael_3D 18:11
 » acd 18:11
 » hokr 17:42

 Dzisiaj przeczytano
 61146 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

XP Pro i uzytkownicy - problem z Dialup'em , Yankes 23/08/02 19:43
a mianowicie nie moge zrobic user'a coby sie mogl laczyc z netem (poprzez wlasnie Dialup'a), ale zeby nie byl czlonkiem ADMINISTRATOROW - wszystkie inne grupy nie daja takich praw, a chcialbym zrobic usera dla siostry, ale coby nie byla wlasnie administratorem (bo jak byla to reinstalka tez...) Mam nadzieje, ze nie wiem o jakims innym narzedziu niz to prymitywne Zarzadzanie komputerem... HELP!!!

  1. a nie masz przypadkiem podczas , snail 24/08/02 22:42
    połączenia z netem dialup'em opcji wszyscy uzytkownicy???
    (jest do wyboru: 1. Ja, i tylko ja ;-) 2. wszyscy uzytkownicy - ale pamietaj to jest z okna połączenia dialup, nie kiedy np IE inicjalizuje połączenie)
    pozdro

    ...zamknij ryja i
    umieraj jak mezczyzna...

    1. mam te opcje ofzoc , Yankes 25/08/02 14:42
      ale ten palant dla wszystkich innych grup oprocz Administrator pisze, ze "(...) nie masz uprawnien (...)". A albo nie ma albo nie wiem jak zmieniac konkretne uprawniania w danej grupie - niby dodaje np. do grupy Uzytkownicy opcje (niby zaawansowana) Dialup, ale gowno... No comments...

      Dlaczego w Linuksie jest wszystko takie proste? 3 sekundy - odpowiednie prawa na plik i po sprawie - normalnie brak slow...

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL