Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » P@blo 21:42
 » McMi21 21:33
 » cVas 21:32
 » Dexter 21:15
 » Venom79 20:48
 » rooter666 20:41
 » Kenny 20:39
 » Robek 20:31
 » mnih 20:18
 » Wolf 20:03
 » MARtiuS 20:02
 » dugi 19:59
 » ngP 19:55
 » luzak2363 19:40
 » Menah 19:30
 » emigrus 19:28
 » zibi13 19:14
 » Zibi 19:11
 » GLI 18:49
 » PeKa 18:35

 Dzisiaj przeczytano
 63803 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[OT] Winampowcy - zapraszam , HcM 24/08/02 02:29
...na http://dsp-dee.prv.pl po najlepszego (nie ma jak skromnosc ;) plugina DSP pod winampa. Wlasnie wrzucilem nawet dzialajaca betawersje pod Winampa3, pod Winampa2 jest juz finalna. Z gory dzieki za kazde sciagniecie :) Trzeba wspierac oprogramowanie "Made in Poland" :)

gg#427427

  1. a PL wersja stronki ? , 1Majkel 24/08/02 02:32
    da rade zrobic? ;)

    http://www.F22TAW.prv.pl

  2. to moze , J@rek 24/08/02 08:29
    link do najnowszej wersji 2.x
    http://download.nullsoft.com/...winamp281_full.exe

    IdePad Slim3, Honda NC700SD, Mustang M4, e-
    rambler 9

  3. no to moje pytania :-) , NimnuL-Redakcja 24/08/02 08:38
    w czym robisz takie pluginy ? (jaki program/język?)
    co ten plugiin robi/poprawia?

    zaraz sciagne ...
    Hej!

    Gdyby nie wymyślono elektryczności,
    siedziałbym przed komputerem przy
    świeczkach.

    1. moje odpowiedzi , HcM 24/08/02 14:41
      Visual C++ 6.0
      sciagasz SDK ze strony Winampa i robisz, tzn najpierw probujesz cos zdzialac zeby nie bylo 1000000 bledow, a potem robisz.

      A polska wersja softu i strony bedzie... kiedy bedzie...

      gg#427427

  4. Przyznam szczerze... , Doczu 24/08/02 12:54
    ... ze u mnie ten plug nie zdzialał niczego nadzwyczajnego :-( ale moze to wina ze byl wtedy w wersji beta. Lepszy okazał sie DFX, poza tym uważam, że skoro soft jest polski, to strona promujaca go powinna równiez posiadać polskie oblicze, tym bardziej, ze (jak się domyslam) jest to Twój ojczysty język.
    to tyle . teraz sciagam wersje final i zobacze.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL