Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowo¶ci
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » P@blo 21:42
 » McMi21 21:33
 » cVas 21:32
 » Dexter 21:15
 » Venom79 20:48
 » rooter666 20:41
 » Kenny 20:39
 » Robek 20:31
 » mnih 20:18
 » Wolf 20:03
 » MARtiuS 20:02
 » dugi 19:59
 » ngP 19:55
 » luzak2363 19:40
 » Menah 19:30
 » emigrus 19:28
 » zibi13 19:14
 » Zibi 19:11
 » GLI 18:49
 » PeKa 18:35

 Dzisiaj przeczytano
 63841 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
wł±czone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O ¦ Ć
    

Wlasny Sterownik INF do monitorka , virago77 24/08/02 13:26
Witam

Czy mozna "za pomoca" sterownikow INF do monitorow
(normalnie edytujac zawartosc...) utworzyc w systemowym
programie do wyboru rozdzialki dodatkowe rozdzielczosci....???
np. 720x540 , 832x624 lub 960x720 ........
Dodatkowo czy moznaby okreslic czestotliwosci poziome
dla w/w trybow za pomoca takiego INFa.... ?!?

Jesli ktos "robil" cos takiego to prosze o info i przykladowe pliki....

ja chyba jaki¶ lamer jestem ?!? ...

  1. sadze, ze nie za bardzo ... , NimnuL-Redakcja 24/08/02 15:25
    choc sprobowac mozna ...
    wydaje mi sie, ze jesli sie wyjdzie poza parametry nieobslugiwane przez monitor to po prostu sam monitor nie pozwoli "zawiesi sie " czyli wyswietli jakis tam komunikat ... choc moze jest to tylko za pomoca INF ograniczane, wiec ... sprobuj po prostu - nie masz nic do stracenia .

    Gdyby nie wymy¶lono elektryczno¶ci,
    siedziałbym przed komputerem przy
    ¶wieczkach.

    1. no to wytlumacz mi cos takiego..... , virago77 24/08/02 16:25
      pare godzin temu sicagnalem sterowniczki
      SCEPTRE.INF ..... pliczek zawiera zwykly tekst
      z opisem rozdzielczosci, czestotliwosci itd.... w formacie
      "zjadliwym" dla windowsowego installera a docelowo dla
      rejestru......
      .... troche w tym INFie "grzebalem" w miedzyczasie
      ...doinstalowuje monitorek...
      pierwszy lepszy z brzegu .... jest ok
      i co ?? jade suwakiem od rozdzielczosci
      640x480 dalej do 800x600 ... i dalej ..(?) 856x480 ?!?
      CO TO ZA TRYB?
      jak go windows "wymyslil".....
      (sa jeszcze inne (!) np. 1920 x 1034 czy jakos tak)

      Gwoli wyjasnienia to w tym pliczku definicji takiej rozdzialki
      nie bylo !......
      Probowalem sie nieco polapac w budowie tego pliku
      ale cos niezabardzo rozumiem o co w tym chodzi.

      No i nie wiem w koncu jak zrobic te WLASNE rozdzielczosci....

      ja chyba jaki¶ lamer jestem ?!? ...

      1. taaak.... to jednak lipa! , virago77 24/08/02 17:18
        pliki INF w przypadku monitorow to tylko
        "multimedialne" zabezpieczenie przed "zdolnymi"
        uzytkownikami ... (lub "odpornymi" i opornymi... he..)

        Tak wiec wszystko lezy po stronie sterow.....
        (a dokladnie niskiej konfigurowalnosci w celu zachowania kompatybilnosci... )
        Ciekawe czy sa jakies programy do "konstruowania"
        tybow posrednio przez DX lub jakostak.....

        Ponawiam wiec pytanie: Jak Zrobic WLASNE tryby graficzne.....

        ja chyba jaki¶ lamer jestem ?!? ...

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL