Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » McMi21 21:33
 » cVas 21:32
 » P@blo 21:22
 » Dexter 21:15
 » Venom79 20:48
 » rooter666 20:41
 » Kenny 20:39
 » Robek 20:31
 » mnih 20:18
 » Wolf 20:03
 » MARtiuS 20:02
 » dugi 19:59
 » ngP 19:55
 » luzak2363 19:40
 » Menah 19:30
 » emigrus 19:28
 » zibi13 19:14
 » Zibi 19:11
 » GLI 18:49
 » PeKa 18:35

 Dzisiaj przeczytano
 63752 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[OT]Panel informacyjny - przydlugawe , palioza 24/08/02 15:52
Wlasnie sie tak zastanawiam, gdyz zaprojektowalem sobie urzadzenie oparte na mikroprocesorze, ktore bedzie mierzylo temperatury z kilku czujnikow, bedzie odczytywalo (nawet tylko 2 przewodowych) i regulowalo predkosc obrotowa kilku wentylatorow (dowolnych). Wszystkie parametry beda wyswietlane na wyswietlaczu cieklokrystalicznym, jak rowniez na tym wyswietlaczu bedzie menu sluzace do sterowania parametrami pracy. Bedzie istniala mozliwosc wylaczenia komputera, gdy zostana przekroczone dopuszczale temperatury, tryb cichy czyli praca wentylatorow na takich obrotach abo bylo jak najciszej, a temperatura utrzymywala sie sama i jeszcze tyle roznych rzeczy ile mi przyjdzie na mysl, gdyz sam bede programowal ten mikroprocesorek. Wyswietlacz bedzie usadowiony w zaslepce 5 i 1/4". Sam sprzet potrzebny do tego to okolo 90 zl + pisanie programu (ale to tylko raz) jakies 2-3 dni, montaz (lutowanie, programowanie, odpalenie) okolo 3h + wycinanie otworu w zaslepce (cholernie czasochlonne, zeby ladnie wygladalo okolo 2h). I teraz pytanie, jakie widzicie szanse na to czy ktos by chcial to w ogole kupic, (za cene powiedzmy 190 zl) jezeli zdecydowalbym sie to sprzedawac?

Uczyń coś idiotoodpornym, a ktoś
stworzy lepszą wersję idioty.

  1. są średnie , mirkrup 24/08/02 16:19
    ale good luck!!

  2. jak bedzie ladnie wygladalo to kto wie, , etranger 24/08/02 16:24
    ale musi miec dduuuzy wyswietlacz wtedy jest ladniej .

    IStal sie switch:)

  3. jest juz cos takiego , robert71 24/08/02 16:40
    niestety tylko do plyt ASUSA ,nazywa sie iPANEL i kosztuje cos kolo 100 zl

    *** ********** *** ** ******* *******.

  4. i jest brzydki ja deszczowa listopadowa noc , etranger 25/08/02 19:20
    j.w.

    IStal sie switch:)

  5. IMHO fajny pomysl , TloluviN(TPC) 25/08/02 22:20
    i jesli bedzie dosc uniwersalny to masz szanse znalezc nisze rynkowa.
    btw: uderz do mnie na , GG: 2007925

    TloluviN
    "Not every person in everything
    can shine"

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL