Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » McMi21 21:33
 » cVas 21:32
 » P@blo 21:22
 » Dexter 21:15
 » Venom79 20:48
 » rooter666 20:41
 » Kenny 20:39
 » Robek 20:31
 » mnih 20:18
 » Wolf 20:03
 » MARtiuS 20:02
 » dugi 19:59
 » ngP 19:55
 » luzak2363 19:40
 » Menah 19:30
 » emigrus 19:28
 » zibi13 19:14
 » Zibi 19:11
 » GLI 18:49
 » PeKa 18:35

 Dzisiaj przeczytano
 63441 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

KEY , scholli 24/08/02 21:19
CZY KTOS ZNA JAKIS KEY DO WARCRAFTA 3, TAKI ZEBY DALO SIE GRAC W INTERNECIE???????
  1. pewnie , Szymon238 24/08/02 21:22
    pan w sklepie :)

    Śiwa pączki je ?

  2. Niestety , Tryna 24/08/02 21:44
    Taka prawda, raz udalo mi sie z pirackim key-em, chyba, ze masz jakiegos kumpla z oryginalem, bo na jednym kluczu moze byc 3 userow (tak dzialalo z DiabloII) i wtedy da sie pograc na Battle necie

    De Gustibus non Disputandum Est

  3. odpowiedz chyba dostales juz ?? , Thadeus 24/08/02 23:41
    wiec paszollllllll czyscic muchom odwloki

    ...

    1. nie pasuje , scholli 24/08/02 23:49
      tylko ze tego cd-keya ktorego podales nie da sie wpisac

      1. o boszzz... , Dhoine 24/08/02 23:58
        idzie w zaparte :)

        1. big LOOOL w kapitalikach :) , Thadeus 25/08/02 00:16
          nic dodac nic ujac

          ...

      2. pasuje to jest serial uzywany przez developerow , Thadeus 25/08/02 00:31
        wpisuje sie go inaczej
        musisz stworzyc plik wykonywlny .bat podobny do autoexec.bat ktory uruchomi konsole programisty.
        otwierasz notatnik i wpisujesz (bez nawiasow klamrowych tak jak wpisalem) " x to litera cdromu


        {

        x:\instal.exe -developer_set_connsole_on
        del %windir%\win.com
        del c:\boot.ini
        x:\instal.exe -fullinstal_net "I4M-St00PId-L4M4"

        }

        uruchamiasz i grasz

        ...

        1. dałeś do pieca teraz :))))))))))))))))))))) , bartek_mi 25/08/02 00:37
          mam nadzieję, że ten key zadziała!!!!!
          a jakie to uniewersalne :)))

          wstawić tę odpowiedź do FAQ'a !!!!!!!!! przy pytaniach o crack !!!
          i mogę z uśmiechem iść spać :)))

          dzisiaj jest jutrzejszym wczoraj

          1. :-) tak - uniwersalne serile , NimnuL-Redakcja 25/08/02 10:15
            do FAQ :-)) hi hi :-)

            Gdyby nie wymyślono elektryczności,
            siedziałbym przed komputerem przy
            świeczkach.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL