Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » P@blo 21:42
 » McMi21 21:33
 » cVas 21:32
 » Dexter 21:15
 » Venom79 20:48
 » rooter666 20:41
 » Kenny 20:39
 » Robek 20:31
 » mnih 20:18
 » Wolf 20:03
 » MARtiuS 20:02
 » dugi 19:59
 » ngP 19:55
 » luzak2363 19:40
 » Menah 19:30
 » emigrus 19:28
 » zibi13 19:14
 » Zibi 19:11
 » GLI 18:49
 » PeKa 18:35

 Dzisiaj przeczytano
 63908 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Czy to normalne ze dioda od HDD(BaracudaIV)non stop mryga, , murfi 24/08/02 22:20
w Dosie, XP czy 98 tak jak by coś czytał,zapisywał.

  1. raczej... , Karas 24/08/02 22:34
    ...nie .Sprawdz tasme ,ktora podlaczasz HDD .Mialem kiedys przypadek wlasnie z dioda (raz migala ,raz nie) i byla to wina wlasnie tasmy. Ewentualnie moze cos byc nie tak z kabelkiem od diody lub cos z bIV ,ale to ostatnie to malo prawdopodobne. A to dzieje sie od samego poczatku uzytkowania tej bIV???

    Conspiracy Theory...

    1. od samego początku , murfi 24/08/02 22:56
      na B2 tego nie miałem

    2. z tą taśmą to dobry pomysł , murfi 24/08/02 23:18
      ona ma chyba z 1001 zagięć

  2. Programik , Wolek 24/08/02 22:51
    smscan - albo cos w tym stylu, odapl go pod dosem i problem powinien zniknac.

    Pozdrawiam !

    1. Ale ten programik , murfi 24/08/02 23:08
      służy do wyciszenia świstów a mój nie świszczy.
      Myślisz ze to pomoże.

      1. A co szkodzi sprubowac ?? , Wolek 24/08/02 23:17
        I nie wydaje mi ze chodzi konretnie o swisty ... dysk sie testuje i raczej ma to cos wspolnego z glowica, a nie z talerzami.

        Pozdrawiam !

  3. jutro kupie nową , murfi 24/08/02 23:30
    taśme i go smscan-em popieszcze
    dzięki za pomoc
    ale jagby jeszcze komuś zaświtało w czaszce
    to piszta :)

    1. proponuje raczej pozyczyc od kolegi na chwile:) , McKania 25/08/02 14:20
      bo byc moze okaze sie, ze niepotrzebnie kase wywalisz:)

      config: skóra, fura i coreDuo ;)

  4. lipa dyski tej firmy , kubas02 25/08/02 03:22
    miałem ogólnie III barracude i barracude IV ale aż trzy sztuki które mi padały w ciągu kilku dni a ostatnia w ciągu dnia może ktoś powie że są ciche ,to prawda ,ale może ktoś powie że są szybkie (?????) no niewiem mam teraz dysk innej firmy i można powiedzieć że on jest szybki a jest to firma(???) że by niebyło że każdy chwali to co ma... a dodam że jest to dysk z tej samej półki..

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL