Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » P@blo 21:42
 » McMi21 21:33
 » cVas 21:32
 » Dexter 21:15
 » Venom79 20:48
 » rooter666 20:41
 » Kenny 20:39
 » Robek 20:31
 » mnih 20:18
 » Wolf 20:03
 » MARtiuS 20:02
 » dugi 19:59
 » ngP 19:55
 » luzak2363 19:40
 » Menah 19:30
 » emigrus 19:28
 » zibi13 19:14
 » Zibi 19:11
 » GLI 18:49
 » PeKa 18:35

 Dzisiaj przeczytano
 63782 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Wiem, ze to nie miejsce...ale..(JK2).. , konraf 24/08/02 22:55
Witam

Tak jak w tytule wiem, ze to nie miejsce na takie posty ale szlag mnie juz trafia w Jedi Knihgt 2. Jestem na końcu gry, walka z Dassanem :-( Jasny gwint jak tego cholerę pokonać? Wiem, ze po bokach sali są te przyciski właczające promien chwilowej "niesmiertelnosci" ale mimo tego nie moge goscia zalatwic. Jak Wy to zrobiliście? ?

Pozdrawiam

Bartek
www.aztec.pl
konraf@aztec.pl

  1. normalnie , havranek 24/08/02 23:08
    to miękki ogór jest. Ja zmieniałem styl walki hard na medium kilka razy i wszystko na przyśpieszeniu. Pokonałem go za drugim razem, bez używania tych przycisków.

    1. Styl walki ?? , Wolek 24/08/02 23:20
      To tam sa jakies style walki ??
      WOW ... czlowiek uczy sie przez cale zycie ;)

      Pozdrawiam !

      1. no jasne, , havranek 24/08/02 23:29
        że są! Są trzy Hard, medium i light (czy jakoś tak). Przez całą grę najczęściej używałem Light, bo jest najszybszy, ale na ostatniego bosa niewiele to już pomgało. kolejne style walki poznajesz w trakie gry, zaczynasz mając tylko medium.

        1. egm ... , Wolek 24/08/02 23:33
          gre przeszedlem ... ale style ... za cholere nie kojarze ... mozesz siakim linkiem np. rzucic ??

          Pozdrawiam !

          1. klapnij sobie L na klawie , Thadeus 24/08/02 23:47
            jak masz miecz a zrozumiesz

            ...

  2. łatwizna , konio 25/08/02 00:15
    olej przełączniki zbiegnij na dul podprowadz go pod kolumne rozwal ja mieczem przygniecie go i po zawodach

  3. Zmien styl i speed.. , dombardo 25/08/02 11:53
    ..podlecz sie,jak Dessan nadkruszyl twoje sily witalne.On generalnie nie bedzie napieral za wszelka cene.Styl sie zmienia L,co sie uwidacznia zmiana koloru na wyswietlaczu mocy oraz zmiana pozycji walki Kyla.Styl hard jest za wolny,wiec tak jak havranek proponowal,styl medium jest odpowiedni.Reszta to juz sprawne paluchy ;)

  4. Juz... , konraf 25/08/02 15:38
    ...po wszystkim. Dzisiaj rano udalo mi sie pokonac tego drania i tym samym skonczyłem gre (była rewelacyjna :-) ). Dzieki za porady.

    Pozdrawiam

    Bartek
    www.aztec.pl
    konraf@aztec.pl

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL