Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » rainy 23:04
 » skalak23 22:59
 » marekzi 22:57
 » Flo 22:47
 » cVas 22:47
 » Soulburne 22:45
 » elliot_pl 22:41
 » acd 22:33
 » @GUTEK@ 22:22
 » rooter666 22:13
 » ini1 22:10
 » Irix 22:05
 » Markizy 22:05
 » Brauni 22:00
 » ToM78 21:56
 » maddog 21:56
 » szczebel 21:52
 » Zibi 21:49
 » P@blo 21:49
 » McMi21 21:33

 Dzisiaj przeczytano
 66328 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Kazaa nie chce działać , HcM 25/08/02 21:22
Instalnąłem najnowszą wersję, po odpaleniu wyświetla się connecting... i nic więcej. Co się dzieje? WinXP+SDI bez firewallów i sieci

gg#427427

  1. kazaa , konio 25/08/02 21:49
    zainstaluj 1.7 to pujdzie najnowsza 1.72 mi pod xp też nie chciała
    jak chcesz to podaj meila to ci puszczę

  2. dziala , HcM 25/08/02 23:06
    i pewnie by dzialalo wczesniej, bo nie wylaczylem proxy ;) ale 1.7.1 nie chcialo ruszyc...

    gg#427427

  3. upewnij sie czy... , Godmaker 25/08/02 23:55
    ...to jest pełna wersja instalacyjna czy tylko update
    Bo mi też nie chciała się łączyć, a potem zajarzyłem że chyba coś za mała była ta instalka (update) i zainstalowałem pełną i na to update'a

    ...:::| Think for yourself |:::...
    ...:::| Question authority |:::...

    1. eee bo to bylo tak , HcM 26/08/02 00:40
      byl sobie windows98+kazaa lite 1.7.1
      ktoregos pieknego dnia chcialo mi sie (a wlasciwie zmusilo mnie do tego podobno "nie-dzialanie-pod-xp" mojego plug-ina) instalnac windowsXP i tak juz zostalo. Z Windows Commandera odpalilem tamto kazaa lite i "konektin'", wiec troche zabawy, sprawdzenie dzialania przez jakies tam socks5 proxy, nie chce nadal. No to instalacja kazy 1.7.2 i przy okazji diet Kaza - ekstra programik swoja droga, robi lepszy porzadek niz kazaa lite. No i nic, ale przypomnialem sobie, ze rano ustawilem to proxy i to zostalo nawet przy przeinstalu. Wylaczylem i ruszylo wszystko. A na XP dziala lepiej - z 1kB/s zyskalem w transferach :)

      gg#427427

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL