Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » wrrr 00:31
 » piszczyk 00:16
 » Bonifacyz 00:15
 » cVas 00:10
 » metacom 00:07
 » JE Jacaw 23:47
 » PCCPU 23:39
 » abes99 23:26
 » esteban 23:23
 » rainy 23:04
 » skalak23 22:59
 » marekzi 22:57
 » Flo 22:47
 » Soulburne 22:45
 » elliot_pl 22:41
 » acd 22:33
 » @GUTEK@ 22:22
 » rooter666 22:13
 » ini1 22:10
 » Irix 22:05

 Dzisiaj przeczytano
 1216 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

znikajacy WIN2K , MayheM 26/08/02 09:16
Witam,
Mam taki problem: zainstalowalem sobie niedawno w2k na partycji D mojego dysku (w sumie 2 partycje: C-w98se, d-w2k na ntfs). Mam tez drugi dysk, ktory siedzi jako sec. master i pierwszym razem win2k zainstalowal sie jako dysk E. Czy wyjmowalem ten drugi dysk czy nie, to win2k byl E. Przyszedl koles, wlozyl swoj dysk, win sie wgral, troche danych sie wymienilismy, no i on sobie poszedl, a win2k przestal sie uruchamiac. Po analizie trybow awaryjnych itp stwierdzilem, ze zmienila sie litera partycji z E na D, i koniec windowsa. Naprawa z plytki instalacyjnej nie byla mozliwa (i tu pytanie, czy zeby odpalic bootcd z win2k to zawsze musze czekac okolo 5 min az wgraja sie te wszystkie duperelki??). No to zainstalowalem znow W2K, zrobilem na nowo partycje, i zainstalowal sie na dysku D (prawidlowa 2-ga partycja) i gdy wkladalem 2-gi dysk - wszystko gralo, byl jako ostatni na liscie. No i znow przyszedl kolega (on ma w98) wlozyl dysk, poszedl, no i znow to samo - czyli tym razem litera dysku z w2k zmienila sie z D na E.
O co kuna chodzi??????
Pozdrawiam i czekam na pomoc.

  1. podpinam się ze swoim , ili@s 26/08/02 12:11
    ale najpierw odpowiedź na twoje :))
    Nie wiem dlaczego ale wiem jak zaradzić. Jak już chodzi w2k to trza mu na stałe przypisać literę dysku w zarządzaniu komputerem ->menadżer dysków logicznych. U mnie to wystarczyło(przypisałem jakąś daleką literkę :) ).
    Ja mam inny problem. Konfig podobny jak u MayehMa tylko ja czyściłem kumplowi dysk z CIH-a i zrobiłem pod dosem fdisk/mbr (mając swój jako master ##$$$%$%) no i w2k co prawda się uruchamia ale zalogować to się już nieda bo hasło przyjmuje, muzyczka startowa gra ale wraca do okienka logowania ;(

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL