Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » wrrr 00:31
 » piszczyk 00:16
 » Bonifacyz 00:15
 » cVas 00:10
 » metacom 00:07
 » JE Jacaw 23:47
 » PCCPU 23:39
 » abes99 23:26
 » esteban 23:23
 » rainy 23:04
 » skalak23 22:59
 » marekzi 22:57
 » Flo 22:47
 » Soulburne 22:45
 » elliot_pl 22:41
 » acd 22:33
 » @GUTEK@ 22:22
 » rooter666 22:13
 » ini1 22:10
 » Irix 22:05

 Dzisiaj przeczytano
 1273 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

hi-res textures do Doom2 , burz 26/08/02 11:43
witam, kilka dni temu byla mowa o JDoomie... faktycznie, jest suuuper. Zaczynam grac jeszcze raz!
W poscie http://twojepc.pl/boardPytanie23993.htm bylo pare linkow do plikow z lepszymi teksturami... niestety, zaden z nich nie dziala. Moglby mi ktos podeslac na majla teksturki, prosze...
dzieki z gory
burz

___

  1. moment , burz 26/08/02 11:48
    udalo sie! Ciagne...
    burz

    ___

  2. A czy tez cos takiego , Poke 26/08/02 11:53
    jest takze do Hexena bo widze ze takze maja...

    09 sierpien 2008 - penitentiam agite

    1. doom, doom2, hexen, heretic , burz 26/08/02 12:35
      te giery napedza ten sam engine, wiec i modyfikacja dziala na wszystkie.
      burz

      ___

      1. Tak , Poke 26/08/02 13:01
        ale chodzilo mi o tekstury w Hi-Res

        09 sierpien 2008 - penitentiam agite

  3. A jak to wszystko uruchomić? , Magnus 26/08/02 12:27
    Ściągnołem JDoom'a ale przy uruchomieniu wyskakuje że brak pliku doom1.wad czy do tego musze mieć gre doom?
    Nigdy nie grałem w dooma więc prosze wtłumaczyć mi co mam po kolei zrobić/ściągnąc żeby mi to zadziałało.

    1. wczoraj sie bawilem , burz 26/08/02 12:32
      odpaliwszy to w ten sposob, ze wszystko, co bylo w katalogu jdoom - lub moze byc to nazwa doomsday, to zalezy, do jakiego katalogu kazesz rozpakowac sie plikom - wrzucilem do katalogu z uryginalnym doomem2. Gre uruchamia sie plikiem jdoom.exe.
      To samo dziala tez z doom jedynka.
      Reasumujac: musisz miec calego dooma.
      pozdr. burz

      ___

    2. Musisz mieć pliki , sebtar 26/08/02 14:03
      .wad z tych gier (DOOM 1 i 2, Heretic, Hexen) żeby pograć. Ja mam to jeszcze z czasów 386 i 486, a do DOOMa 2 jest dużo dodatkowych etapów. Tekstur jest najwięcej do DOOMa, do niego też są zrobione wszystkie potwory 3D. Do Heretica i Hexena jest na razie niewiele.

      Demokracja to władztwo intrygantów,
      wybieranych przez głupców.

    3. Konkretnie chodzi o pliki , sebtar 26/08/02 17:40
      doom.wad (od DOOMa 1) i doom2.wad (DOOM 2). Powinieneś to bez trudu znaleźć w sieci (serwisy typu abandonware, itp), pliki mają po około 14 MB. Najfajniejszy jest DOOM 2 m.in. ze względu na wyjątkowo orginalne potworki niepodobne do niczego co występowało w późniejszych grach ;) no i oooogromniaste etapy, a nie takie jak teraz - wleziesz a tam czterech gamoni, korytarz i dwoje drzwi a potem znowu się dogrywa :-P Warto też ściągać plutonia.wad i tnt.wad - pliki mission-packów do DOOMa 2.

      Demokracja to władztwo intrygantów,
      wybieranych przez głupców.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL