Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » wrrr 00:38
 » cVas 00:35
 » piszczyk 00:16
 » Bonifacyz 00:15
 » metacom 00:07
 » JE Jacaw 23:47
 » PCCPU 23:39
 » abes99 23:26
 » esteban 23:23
 » rainy 23:04
 » skalak23 22:59
 » marekzi 22:57
 » Flo 22:47
 » Soulburne 22:45
 » elliot_pl 22:41
 » acd 22:33
 » @GUTEK@ 22:22
 » rooter666 22:13
 » ini1 22:10
 » Irix 22:05

 Dzisiaj przeczytano
 1587 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Haslo w pliku .zip , Portal 26/08/02 14:31
Witam
Czy ktos moze mi wyslac na emaila jakis program ktory lamie hasla( lub rozszyfrowuje) w pliku .zip ? Oraz jak mozna to jakas mala instrukcje jak uzytkowac owy programik.
Moj email to
Z gory dziekuje za pomoc

  1. Poszukaj , MTP 26/08/02 14:54
    AdvancedPassRecovery lub ZipPasswordRecovery (lub jakoś podobnie).
    Przy długim haśle w zipie trochę to trwa.

    1. "trochę"???? , irbar 26/08/02 14:56
      Optymista :) to trwa wieki :)))))

      [Admin: Skasowano]

      1. Zależy jaki sprzęt, , MTP 26/08/02 15:17
        a hasła rar to nawet 8 znaków odradzam łamać. Koszmar.
        Zalecają plik *.zip do RamDysk-u wykopiować i dopiero tam go 'obrabiać' ale to tylko chyba pod win9x, lub specjalny program instalnąć Ramdisk15-9xme(lub podobnie).
        pozdro

      2. przy haslach do 6 , NimnuL-Redakcja 26/08/02 16:49
        znakow nie jest zle ... powyzej zaczynaja sie juz dni liczenia :-))

        Gdyby nie wymyślono elektryczności,
        siedziałbym przed komputerem przy
        świeczkach.

        1. czemu nikt z Was... , XTC 26/08/02 17:07
          nie myśli optymistyczniej... o słowniku?...
          w końcu mało kto daje hasła nie będące słowami... zwykle słowa + cyfry ew. litery zamienione cyframi lub nimi zaczynające się ew. przedzielone - każdy niemal cracker takie podstawienia robi...

          Linux

          1. hehe, no wlasnie , Kenny 26/08/02 19:01
            jakis czas temu czytalem fajny artylkul - o pewnej prowokacji przeprowadzonej przez dziennikarzy - skanowali wszystko co popadnie dokumenty, konta, serwery. I co...? Slowo 'dupa' otworzylo zaskakujaco wiele z nich... :)

            .:Pozdrowienia:.

          2. Ja używam generatora , MTP 27/08/02 08:06
            haseł i słowniki się nie sprawdzą.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL