Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » cVas 03:30
 » luckyluc 02:49
 » wrrr 00:38
 » piszczyk 00:16
 » Bonifacyz 00:15
 » metacom 00:07
 » JE Jacaw 23:47
 » PCCPU 23:39
 » abes99 23:26
 » esteban 23:23

 Dzisiaj przeczytano
 8115 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Heheh kolejny DZIWNY problem.Skasownie pliku... , konto-usuniete1 28/08/02 01:56
Wic tak : win XP eng pro , bebechy nie sa chyba wazne? ? Ale BE6 II PIII700@933 256 ram B4 80 gb gf 3ti200 :)
Kolega sciagal avika po lanie , koles go odcial plik sie nie sciagnal. Cos jest na dysku pokazuje rozmiarem ( jak wezme details) ze calosc. biorac wlasciwosci pliku mam zajebiste zwolnienie kmpa. Pliku nie moge wykasowac!!!! Pisze ze uzywa go jakis program ! :D Ofc kompa restartowalem , wylaczalem. Nawet dalem mu MOVe ten plik na inna partycje i teraz mam 2 pliki po ponad 700 mb na obu partycjach i nic z nimi zrobic nie mozna. :) Fajnie co ?
Ma ktos jakis pomysl lub cos??
Dziwne jest to ze niby cos zostalo po odcieciu od zrodla w lanie.. kolega mnie buja ??? i cos sam popierniczyle?? Co ? Mnie przy tym nie bylo niestety... W autostarcie nie mam zadnych playwrow do avikow itp.. probowalem juz wszystkiego co wpadlo mi do glowy...
PLIS HELP

Nine Inch Nails to jest TO :)
iRacing Driver :)

  1. Miałem to kilka razy , Piter 28/08/02 05:11
    i też za cholerę nie mogłem skasować. Zanm jednak 2 metody, które mi pomogły:
    1. Potraktuj film DivFix'em, napraw mu index i zobacz czy możesz skasować.
    2. Skasuj spod DOS'a a najlepiej w Norton Commanderze:)

    Tego nie próbowałem ale może zadziała: odpal windows w trybie awaryjnym i skasuj śmiecia.

    "Uspokój się! bo zobaczysz,
    dostaniesz wpierdol." - Piston (TM)

  2. Wywalilem NC z DOSu :) , konto-usuniete1 28/08/02 08:09
    Dzieki :) Jak kladlem sie spac to o tym omyslalem ale juz mi sie nie chcialo :)
    Niezle jaja

    Nine Inch Nails to jest TO :)
    iRacing Driver :)

  3. Windows Commander , Magnus 28/08/02 09:39
    najlepiej windows commandere. Ten problem był już opisywany - chodzi o to że windows skanuje cały plik wideo i dopiero wyświetla rozmiar, rozdzielczość itp.
    Jak plik jest uszkodzony (niedociągnięty) to on go ładuje całego do ramu jak się niemieści to swapuje na dysk i stąd takie zwolnienie kompa aż do przeładowania całego pliku.

    1. win com nie dawal tez rady , konto-usuniete1 28/08/02 11:20
      ale juz po problemie .

      Nine Inch Nails to jest TO :)
      iRacing Driver :)

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL