 |
OBECNI NA TPC |
 |
| |
 » NWN 06:12 » cVas 06:01 » hokr 05:17 » PeKa 05:11 » luckyluc 02:49

Dzisiaj przeczytano 17585 postów, wczoraj 69357
 Szybkie ładowanie jest: włączone.
 |
|
 |
 |
 |
|
TwojePC.pl © 2001 - 2026
|
 |
A R C H I W A L N A W I A D O M O Ś Ć |
 |
| |
|
Problemy z Radeon 7000 , jabłuszko 29/08/02 15:00 Niedawno nabyłem karte graficzną Radeon 7000 DDR i nie chcą na niej "chdzić" niektóre gry, międzyjnymi Colin2. Po wymianie grafiki na inną wszystko wraca do normy. Może ktoś już spodkał się z takim lub podobnym problemem i mógłby mi pomóc w rozwiązaniu tego problemu. z góry dziękuje.- Może.. , McMelassa 29/08/02 15:19
Sprawdź ustawienia sterowników, oraz upewnij się czy nie ma na płycie pliku readme.txt opisujacego sposoby ustawienia niektórych gier z kartami ati. (U znajomego wyścigi "Insane" - mam nadzieję że dobrze napisałem, zawierały taki plik i wystarczyło zmienić jedno ustawienie i ok)Posiadacz sprawnego,
elektronicznego zabytku :) |
|
|
|
 |
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL |
 |
|
|
|