Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Katoda Lt 09:40
 » Majster 09:37
 » Kenny 09:34
 » waski 09:28
 » JE Jacaw 09:21
 » cVas 09:20
 » Hrabia202 09:20
 » maddog 09:18
 » @GUTEK@ 09:13
 » hokr 09:02
 » Elektron 08:47
 » Raist 08:46
 » McMi21 08:44
 » skalak23 08:41
 » Sherif 08:30
 » Hitman 08:29
 » KHot 08:13
 » DJopek 08:05
 » GLI 08:02
 » patinka 07:56

 Dzisiaj przeczytano
 24181 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Zniknely mi CD:((( , Ament 30/08/02 13:36
Cholera... Dzisiaj kladlem XP na nowym dysku i wszystko chodzilo dobrze... I nagle zachcialo mi sie WinAmpa 3.0:( Jak zrestartowalem kompa nie bylo juz DVD i nagrywarki a skroty na pasku zniknely...

W menadzerze pisze ze sterowniki sa zainstalowane ale system nie moze sie polaczyc z tymi urzadzeniami:(

Myslalem ze szlag trafil kontroler ale mam na innej partycji Win98 i tam DVD i nagrywara dzialaja...

Probowalem odinstalowywac i instalowac na nowo ale kupa:(

Ma ktos jakies pomysly bo naprawde nie chce mi sie instalowac XP od nowa?:(((

pozdr

I
-AMENT-
I

  1. ktoś kiedyś ostrzegał przed WinAmp'em 3 , irbar 30/08/02 13:39
    i mówił, że miesza w systemie.
    P.S. jak mnie kiedyś CD zniknęły, to okazało się że są u brata w pokoju - wziął, bo chciał pooglądać ;)

    [Admin: Skasowano]

  2. mialem podobny problem... , [yureq] 30/08/02 14:52
    moja ciotka zdaje prawko i u swojego syna na kompie odpala program z kursami, testami egzaminami itd. No i kiedys zawolala mnie, poniewaz program nie chcial odpalic (program uruchamia sie z cd bez instalki). Po krootkim rozejrzeniu sie po systemie (XP PL PRO) stwierdzilem, ze nie ma DVD. Zrobilem restart - nic nie dalo, wiec zaczalem grzebac w menadzerze urzadzen. Zauwazylem ciekawa rzecz. DVD zniikalo po wlozeniu CD z kursem prawka :P. A jak odzyskiwalem stracony naped? Wystarczylo przelaczyc tylko tryb pracy na drugim kontrolerze z DMA na PIO i nagle naped sie pojawial!!! wlozylem znowu kurs i naped znikal. testowalem z innymi cd wszystkie dzialaly, tylko przy tym glupim kursie znikal ;] i nadal nie wiem ooo ssooo choooziii :P ale moze moja metoda przywrooci ci zaginione napedy =]

    Pozdrawiam

    Mam żonę i nie zawaham się jej użyć!

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL