Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Menah 11:26
 » cVas 11:25
 » Wolf 11:25
 » hokr 11:21
 » KHot 11:07
 » wrrr 10:55
 » Kenny 10:48
 » Robek 10:47
 » acd 10:31
 » Yatanza 10:28
 » Kraszan 10:15
 » rainy 10:14
 » globi-wan 10:13
 » Ziomek 10:08
 » Markizy 10:04
 » Majster 09:51
 » jablo 09:49
 » steve 09:47
 » Katoda Lt 09:40
 » waski 09:28

 Dzisiaj przeczytano
 28065 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

modem ISDN szlag by to ##$^&*#! , walczy 31/08/02 15:32
niedawno pisałem na forum w sprawie modemu ISDN i doradzono mi Zyxela i Fritza niestety ceny tych modemów to można skomentować tylko tak #$%^&*@#!. W sklepie Tepsy na Bułgarskiej (to dla poznaniaków) kupiłem za 170 zl modem zewnętrzny Teles USB (niby made in Germany). Niestety nie działa ani pod WinXP ani pod 98, za każdym razem wywala komunikat: linia ISDN nie gotowa. Sterownik instaluje się dobrze modem widać w menadżerze urządzeń. Jak wybieram numer 0202422 to non stop jest okno wybieranie numeru i nic się nie dzieje. Jak podłącze aparat telefoniczny pod to samo gniazdko to można normalnie rozmawiać, sygnał jest wyraźny i czysty. Czy poza wymianą modemu macie jakieś sugestie???

...brzydki jak noc ale za to nadrabia
brakiem inteligencji...
...nie mam na nic czasu....

  1. jasne ... , Fajtlapa 31/08/02 17:08
    coś źle zrobiłeś raczej, instalowalem te modemy i nie bylo problemu, tylko troszkę grzebania. W isdn raczej potrzeba podac nr telefonu isnd podstawowego, rozumiem że używasz tel. isdn ze możesz dzwonić z terminala.

    1. mam prośbę , walczy 31/08/02 21:39
      możesz wyjaśnić swoje zdanie
      "W isdn raczej potrzeba podac nr telefonu isnd podstawowego, rozumiem że używasz tel. isdn ze możesz dzwonić z terminala." myślałem że wszystko robi się tak samo jak przy instalacji zwykłego modemu.
      dzięki

      ...brzydki jak noc ale za to nadrabia
      brakiem inteligencji...
      ...nie mam na nic czasu....

  2. To kup Diva ISDN USB... , m@c 31/08/02 19:57
    ... w tepsie jest w promocji za 140 +vat. Jest spoko, zero problemów przy instalacji, śmiga, aż miło!!!!!!!!!!!
    Polecam:)

    Pozdrovka

    Maciej
    GG: 2380750

  3. A sprobuj wpisac , Poke 31/08/02 23:50
    0w202422

    09 sierpien 2008 - penitentiam agite

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL