Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Menah 11:25
 » Wolf 11:25
 » hokr 11:21
 » KHot 11:07
 » cVas 11:00
 » wrrr 10:55
 » Kenny 10:48
 » Robek 10:47
 » acd 10:31
 » Yatanza 10:28
 » Kraszan 10:15
 » rainy 10:14
 » globi-wan 10:13
 » Ziomek 10:08
 » Markizy 10:04
 » Majster 09:51
 » jablo 09:49
 » steve 09:47
 » Katoda Lt 09:40
 » waski 09:28

 Dzisiaj przeczytano
 27773 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Wirus w biosie! Proszę o pomoc! , marcin79 31/08/02 17:15
Objawy: samoczynne zamknięcie systemu (XP), zbyt mała ilość pamięci podczas bootowania. Diagnoza: wirus w biosie? Lekarstwo: ? ? ? HELP ME ? ? ?

Odpalałem dosowego mks'a, ale nic nie znajduje. Myślałem, że dziad siedzi w pamięci. Spod windowsa też nic nie wykrywa. Mój wniosek - zainfekowany bios. Czy flash biosu pomoże? Prosze o pomoc.

~~~~ sapere aude ~~~~

  1. zobacz tego flasha /bt , no13 31/08/02 17:16
    .......

    Iron Maiden

  2. owszem , scmaster 31/08/02 18:20
    Flash biosu pomoze o ile sciagniety plik nie bedzie mial vira :-), nie rob tez na tym kompie dyskietki do sflashowania, bo na 99% wpakujesz sobie do biosu tego samego vira jeszcze raz, po flashu wlacz ochrone antywirusowa w biosie bo dziad moze sie chciec pakowac do mbr'u, no i zalatw sobie dobrego antyvira :-P

    <<SCm@stER>>

  3. Jezuuuuu !!! , Świstak 1/09/02 15:19
    Co was pokopało?? Wirus nie może siedzieć w BIOSie. Biosy się tak bardzo różnią między sobą, że musiała by być inna wersja wirusa pod każdą wersję biosa. Jedyny wirus, który ma cokolwiek wspólnego z Biosem to CIH, ale on tylko i wyłącznie zamazuje zawrtość BIOSu i już się komp więcej nie odpala.

  4. Oki , marcin79 1/09/02 15:43
    Juz sobie poradziłem. Cokolwiek to było już go nie ma. Świstak: nie pokopało mnie... dzięki za uświadomienie. Pozdro

    ~~~~ sapere aude ~~~~

    1. świstak ma rację :)) , ili@s 1/09/02 21:36
      a pomaga stary fdisk /mbr po usunieciu wira z plików

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL