Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Menah 11:26
 » cVas 11:25
 » Wolf 11:25
 » hokr 11:21
 » KHot 11:07
 » wrrr 10:55
 » Kenny 10:48
 » Robek 10:47
 » acd 10:31
 » Yatanza 10:28
 » Kraszan 10:15
 » rainy 10:14
 » globi-wan 10:13
 » Ziomek 10:08
 » Markizy 10:04
 » Majster 09:51
 » jablo 09:49
 » steve 09:47
 » Katoda Lt 09:40
 » waski 09:28

 Dzisiaj przeczytano
 27926 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

stracone? dane , G.S.S. 31/08/02 22:19
Wlaczam sobie kompa, i nic sie nie dzieje... a w koncu przyzwyczailem sie do napisu "win98" przy starcie... Odpalilem kompa z dyskietki startowej, i okazalo sie, ze dysk zachowuje sie tak jak gdyby zostal wlasnie sformatowany... Wiec zapuscilem scandisk'a, i dowiedzialem sie, ze mam uszkodzony FAT(32 oczywiscie :), i na calym dysku nie ostal sie wlasciwie zaden plik (zwyjatkiem jednej zjawy, ktora pojawia sie po przejsciu scandisk'a, ale po restarcie znika, i jednego folderu "Recycled" z jednym plikiem w wielkosci 0kb, ktorego to scandisk "wyratowal"), ale na HDD jest 5,83Gb danych i 0 wolnego miejsca (bylo okolo 12 przedtem)...

Czy da sie jakos odzyskac te dane???

(twardziel to Maxtor D740X 40Gb, jest calkowicie sprawny i nie ma zadnych badsektor'ow...)

  1. teoretycznie , majek 31/08/02 22:50
    moglbys odzyskać np:programem Easy Recovery Ontracka ale..nie wiem czy przez tego scandiska nie straciles tej sznasy - szczegolnie jak juz zaczął naprawiać? ale moge sie mylić a Ty spróbuj nim zadziałać


    ... ale jak to?!

  2. strzelam , glewik 31/08/02 23:01
    moze easy recover da rade najlepiej zaladuj go z dyskietki a mzna go dostac najprawdopodoniej u fosiego

    Pełnie bytu osiągniemy w nicości
    istenienia. /glewik

    1. popieram , Seadog 31/08/02 23:13
      Easy Recovery Pro jest debeściarski w te klocki, odzyskał mi wszystkie dokumenty po padzie HDD

      http://nadobranoc.weebly.com/

      http://ciii.blogspot.com/

    2. do niedawna , Keeper 31/08/02 23:27
      do niedawna byl u fosiego, ostatnio go zdjeli :(
      to tylko tak na marginesie....

      -------
      http://www.siemiany.info

  3. Po scandisku to juz masz posprzatane , konto-usuniete1 1/09/02 09:05
    prawdopodobnie :(
    Ale sprobuj Easy Recovery jak radza koledzy. Jednak watpie zeby po scandisku cos pomogl.
    FATALITY

    Nine Inch Nails to jest TO :)
    iRacing Driver :)

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL