Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » dugi 20:05
 » GLI 20:01
 » Kenjiro 20:00
 » Wedelek 19:55
 » ripek 19:51
 » bmiluch 19:51
 » Dexter 19:40
 » globi-wan 19:38
 » GULIwer 19:34
 » PeKa 19:33
 » ligand17 19:22
 » KHot 19:20
 » Draghmar 19:16
 » NimnuL 19:10
 » Wolf 19:08
 » Kenny 18:57
 » RoBakk 18:46
 » madsheep 18:45
 » Syzyf 18:40
 » steve 18:24

 Dzisiaj przeczytano
 29995 postów,
 wczoraj 25017

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

polski odpowiednik bizrate.com ? najtansze komponenty ? , DmL 2/09/02 14:16
czesc
nie wiecie moze czy jest polski odpoiednik bizrate.com ? no wiecie pokazujacy w jakim internetowym sklepie jest najtanszy dany produkt.

a i chcialem sie dowiedziec czy wiecie czy gdzies sa tansze te rzeczy :) :
msi kt3 ultra aru 470zl
athlon xp 1,8+ box 380zl
KINGSTON KVR266X72C25/256 256MB PC2100 266MHZ CL2.5 ECC DDR DIMM 300zl

--
DmL (dml@w.pl)
GG: 544089

  1. ja nie wiem , Murphy 2/09/02 16:59
    ale gdzie znalazłeś msi kt3 ultra aru za 470zl :), z góry dzięki za odpowiedź :)

    1. a ja wiem :) www.mwave.com , DmL 2/09/02 21:07
      stronka sprzedaje tylko w usa i kanadzie ale ja mam brata w usa i wlasnie sobie sprzet zamawiam... zreszta tam wszytko maja tansze o ok 100zl niz u nas :) swietny sklep moj brat tam wszytko kupuje stronka swietna wogule nie przebajerowana tylko to co cie interesuje.. dostawa nastepnego dnia prawie zawsze, wszystko zapakowane dobrze,no i maja tanio :) ten msi kosztuje cos okolo 107$ :) zeby u nas byly takie sklepy :))))

      --
      DmL (dml@w.pl)
      GG: 544089

  2. msi vs gigabate , DmL 2/09/02 21:10
    teraz jak obejzalem se inne recenzje MB to gigabate wydal mi sie ciekawy wersja full wypas u nich kosztuje 98$ i ma lana audio creativa..... tak trudno sie zdecydowac :))))

    --
    DmL (dml@w.pl)
    GG: 544089

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL