Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » patinka 21:23
 » wrrr 21:23
 » XepeR 21:22
 » leon 21:20
 » Sebek 21:14
 » Syzyf 20:45
 » esteban 20:40
 » Hitman 20:38
 » skalak23 20:32
 » @GUTEK@ 20:30
 » pawcio 20:25
 » JE Jacaw 20:23
 » Kenjiro 20:19
 » dugi 20:05
 » GLI 20:01
 » Wedelek 19:55
 » ripek 19:51
 » bmiluch 19:51
 » Dexter 19:40
 » globi-wan 19:38

 Dzisiaj przeczytano
 40381 postów,
 wczoraj 25017

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

dodatek do Q1 tenebrae - dziala na Radeonach? , MayheM 3/09/02 10:12
Witam,
Niedawno ktos podal linka do stronki o Q1 i tym dodatku polepszajacym grafike. Czy to cudo dziala na Radeonach nowych? Bo np na moim CLAPIE nie dziala - komunikat krzyczy cos o NV_DOT3_bump_tralalala ze nie obsluguje moja karta. Bylo "NV" czyli NVIDIA chyba, wiec czy Radek obsluzy?
Pozdrawiam

  1. NV_DOT3_bump_mapping , bajbusek 3/09/02 10:15
    jest to rodzaj srodowiskowego mapowania wybojow - wersja NVIDIA... pewnie Radek tez obsluzy - np Environmental_bump_mapping...

    1. to wiem , MayheM 3/09/02 10:40
      tylko mialem watpliwosci czy radek podola, skoro odwoluje sie do kodow nvidii...

      1. rany julek !!! , bajbusek 3/09/02 11:46
        a jaka karte wlozyles do peca - Matroxa ??????!!!!! $#%^$#^%$^

        No jasne, ze jak odpaliles gre na GForce to nie probowal odpalic bump-mappingu jakiego karta nie obsluguje - chyba, ze zlosliwie ;)) - odpal na Radeonie to sie przekonasz

  2. dziala , burz 3/09/02 11:50
    na 8500 dziala, choc bez rewelacji
    burz

    ___

    1. Dokladnie , Poke 3/09/02 15:06
      mam wrazenie ze dzieki temu dodatkowi Quake akcja odbywa sie w lazience. Wszystko w kafelkach ;)

      09 sierpien 2008 - penitentiam agite

      1. o wlasnie, w lazience:) , burz 4/09/02 22:57
        dobrze to ujales
        pozdr., burz

        ___

  3. ok, thx , MayheM 3/09/02 11:56
    dzieki, pozd

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL