Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » wrrr 21:23
 » XepeR 21:22
 » leon 21:20
 » Sebek 21:14
 » Syzyf 20:45
 » esteban 20:40
 » Hitman 20:38
 » skalak23 20:32
 » @GUTEK@ 20:30
 » pawcio 20:25
 » JE Jacaw 20:23
 » Kenjiro 20:19
 » dugi 20:05
 » GLI 20:01
 » Wedelek 19:55
 » ripek 19:51
 » bmiluch 19:51
 » Dexter 19:40
 » globi-wan 19:38
 » GULIwer 19:34

 Dzisiaj przeczytano
 40260 postów,
 wczoraj 25017

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Athlony XP (brązowe)- dziwny problem , PaWiAn 3/09/02 15:58
Spotkałem się ostatnio z dziwnymi problemami z Athlonami XP wykonanymi na brązowej płytce. Zawsze procesory wkładam do gniazda uważnie i starannie biorąc pod uwagę ich delikatność i nigdy nie miałem żadnych problemów aż ostatnio.... Składałem komputer z Athlonem XP1800+ (brązowym) i płytą Shuttle AK32 i komputer się nie odpalił natomiast bezproblemowo działał z XP1700+ (zielonym -wkładany był kilka razy). Wsadzałem tego XP1800 kilka razy i było głucho. Szybko wymieniliśmy ten procesor na drugi XP1800 (brązowy) i efekt był ten sam. Dopiero za chyba 15 wsadzeniem komputer się odpalił. Wczoraj składałem komputer z Athlonem XP1700+ (też brązowy) i płytą Soltec DRV4 i wystąpił podobny problem, dopiero za 3 wsadzeniem procesora komputer się odpalił.

Ot taki drobny problemik. Czyżby ostatnio było coś nie tak z nóżkami w brązowych Athlonach i słabo stykają ze stykami w gniazdku?

  1. a u mnie.. ;) , pachus 3/09/02 16:48
    Siedze w necie, nastepnego dnia wlaczam kompa. i nie ma sterownikow dla urzadzenia Ethernet Controler , patrze w control panel , a tam sieciowki ni ma.. No to za stery sie lapie , ale Win XP mowi , ze to nie do tego uradzenia , autoszukaj tez nic nie znajduje.
    Moral z tego taki , ze odpalam w safe mode , restart , odpalam normalnie i wszystko jest wporzadku az do nastepnego "pewnego razu, za gorami , za lasami..."

  2. ups ... ups .. pierwszy raz słyszę o czymś takim ... ale , cobrajas 3/09/02 16:53
    dobrze wiedzieć zanim człowiek się natknie na brązowego Athlona... no no! a na hurtowni pytał Waść czy mają jakieś sygnały od innych klientów???

    1. Wysłałem pytanie do , PaWiAn 3/09/02 18:58
      miłej znajomej pani z AMD

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL