Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » elliot_pl 22:40
 » GLI 22:32
 » wrrr 22:30
 » Agnes 22:24
 » ManiusNG 22:22
 » globi-wan 22:19
 » Holyboy 22:15
 » Armitage 22:09
 » stas 22:06
 » maddog 22:05
 » esteban 22:03
 » Magnus 22:00
 » DYD 21:59
 » ngP 21:59
 » Kenny 21:58
 » Curro 21:56
 » Fl@sh 21:55
 » PCCPU 21:48
 » Chrisu 21:40
 » Zibi 21:36

 Dzisiaj przeczytano
 47291 postów,
 wczoraj 25017

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

WaterCooler 12 dB , Koziol 4/09/02 00:54
Zapewne czesc z was juz wdidziala ten sprzet http://www.allegro.pl/static/2/497/504/d0.html
Recenzja na www.mojepc.pl nawet mnie mile zaskoczyla, oraz masa pozytywnych komentarzy na allegro dotyczaca tego WC oraz na mojepc.

Zastanawiam sie nad kupnem tego WC 100 zl to nie drogo. Czy moze ktos z was mial doswiadczenia z tym sprzetem ?
To prawda ze woda destylowana nie przewodzi pradu? (bo mam obawy co do montarzy i do akwarium w obudowie :)

Mooj CPU Athlon 1700+@2000+ na Volcano7 43 stopnie. Zdaje sobie sprawe ze po zastosowaniu tego WC temp moze skoczyc nawet o 10 stopni ale 12 dB ... to mnie kusi.
Pozatym chlodnice od nagrzewnicy samochodowej ze szrotu dorwac mozna, jakie wentyl na 7V i moze byc nawet cacy. Kliknijcie na linki :
http://www.allegro.pl/showitem.php?item=7120113
http://www.allegro.pl/showuser.php?id=25775
http://www.allegro.pl/mojastrona.php?id=25775

Co wy sadzicie? Jakie doswiadczenia mieliscie z WC jesli ktos juz ma. Jedno mi w glowie boje sie AKWARIUM :)

GG : 1515425
ICQ : 19922002
*CMOK*

  1. Ja mam WC , seller 4/09/02 02:06
    I dziala pieknie od paru miesiecy.Caly system jest tak samo glosny jak pracujacy monitor:).
    Mozesz zobaczyc zdjecia ,a jak chcesz cos dokladniej sie dowiedziec to wal na ICQ 70964230.
    Podstawa to nie bac sie wody:))))
    http://www.geocities.com/qwamac2000/comp.html

  2. CO do wody ... , Wolek 4/09/02 09:00
    To wczoraj mialem leciutki wyciek na Gerofcea ... dodam ze jestbardziej wytrzymalszy od radeona jesli chodzo wode ;)
    Pojawily sie krzaki ... wylaczylem kompa, wyjalem karte, wyczyscielm octem i wszystko gra, z tymze nad grafika zamotowalem jakiega stara, wielka grafike, na to recznik kuchenny - jak kapie, to niech kapie na to ;)

    Pozdrawiam !

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL