Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » elliot_pl 22:40
 » GLI 22:32
 » wrrr 22:30
 » Agnes 22:24
 » ManiusNG 22:22
 » globi-wan 22:19
 » Holyboy 22:15
 » Armitage 22:09
 » stas 22:06
 » maddog 22:05
 » esteban 22:03
 » Magnus 22:00
 » DYD 21:59
 » ngP 21:59
 » Kenny 21:58
 » Curro 21:56
 » Fl@sh 21:55
 » PCCPU 21:48
 » Chrisu 21:40
 » Zibi 21:36

 Dzisiaj przeczytano
 47451 postów,
 wczoraj 25017

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

ot do Wolka , ksk 4/09/02 09:11
chciałbym kupic tego herculesa od Pzimny na allegro, bez pudełka mogę go kupic za 500zł, jak się sprawuje i jaki masz zestaw. Interesuje mnie jakośc na tv (mam 10m kabla) i 2d, a także wydajnośc w nowych grach na 1024x76832bit maxQ i włączone anizo i aax4

AthlonXP 1700@2400 EPOX 8RDA+
512DDR 40GB CDRWx40 DVDx16
ATI AIW 9000 PRO Canon A60

  1. Juz odpowiadam , Wolek 4/09/02 09:35
    Kiedy mialem te karte, to chodzila na Athlonie 1000@1066.
    Co do wyjscia TV, to ja mam 5m kabel i wszystko wygladalo b. ladnie (na 28" panoramie 100Hz Thomsona), 2d takze OK - rozdzielczosc w jakiej pracuje to 1152x864@100Hz, monitor CTXa 17".
    Co do wydajnosci to nie odbiegala wiele od Radeona taktowanego na 275/275Mhz, grałem w Danguon Siege w rozdzielczosci 1024x768 przy wlaczonym anizo 16x i nie skakalo, chodzilo plynnie, pozatym quake3, MoH, RTCW - wszystko OK (te gry w rozdzialce 1152x768).
    To ze karte sprzedalem jest wina tego ze zdecydowaly pieniadze (troche to zamotane - reklamowalem starego radka po zalaniu, otrzymalem Gf4 ti4200, ktory na dodatek sie lepiej b.dobrze kreci).
    Popatrzylem na czym bym wiecej zyskal, wypadlo na tego Radeona (sprzedalem go drozej niz zakupilem) i czasami tego zaluje :(
    To chyba wszystko ... jak bys cos jeszcze chcial to pytaj.

    Pozdrawiam !

    1. wielkie dzięki , ksk 4/09/02 09:44
      pytanie jak jest ze sterownikami od ati i biosem, czy karta przyjmuje oryginalne?

      AthlonXP 1700@2400 EPOX 8RDA+
      512DDR 40GB CDRWx40 DVDx16
      ATI AIW 9000 PRO Canon A60

      1. U mnie dzialo , Wolek 4/09/02 09:47
        Wgrany byl oryginalnie bios ze strony herculsa (7008), na dodatek karta dzialala bez problemu ze sterownikami od ATi.

        Pozdrawiam !

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL