Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » wrrr 23:43
 » Magnus 23:40
 » Sebek 23:39
 » Flo 23:31
 » Tomasz 23:23
 » Holyboy 23:20
 » Bonifacyz 23:20
 » Wolf 23:17
 » Kenny 23:15
 » Star Ride 23:06
 » @GUTEK@ 23:03
 » rooter666 22:48
 » ngP 22:45
 » Artaa 22:43
 » elliot_pl 22:40
 » GLI 22:32
 » Agnes 22:24
 » ManiusNG 22:22
 » globi-wan 22:19
 » Armitage 22:09

 Dzisiaj przeczytano
 53939 postów,
 wczoraj 25017

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

KONKRETNIE: soft do trybów graficznych , virago77 4/09/02 16:53
chodzi mi o cokolwiek (program/nakładka/ster. itp)
czym możnaby modyfikować standardowe rozdzielczości
i tworzyć nowe własne, i ma na nich windows chodzić...

CZY JEST COŚ TAKIEGO?!?!

ja chyba jakiś lamer jestem ?!? ...

  1. może powerstrip? , XTC 4/09/02 18:50
    się nada?...
    kiedyś miałem jeszcze do czarów SciTech Display Doctor (dawno temu)...

    Linux

    1. Tak! działa fajnie, ale... , virago77 4/09/02 23:28
      dlaczego windows nie raczy
      zauważyć, że ma dodatkowo inne, niestandardowe
      tryby graficzne.... tzn. po resecie
      wraca do standardowych. ??!?

      udało Ci się stworzyć własne tryby?? np. jakiś 800x500 ??

      ja chyba jakiś lamer jestem ?!? ...

      1. bo "windows" nie ma... , XTC 5/09/02 17:01
        dopiero ładujący się na starcie sterownik z serii SciTech lub PStrip uruchamia tą rozdzielczość i już...

        Linux

        1. JEST! !! nareszcie.... , virago77 6/09/02 14:15
          dzieki kolego za fachowa pomoc! ;-)

          po trudach, bojach i meczarniach wraszcie
          udalo mi sie ustawic 720x540x68 (ST DD)
          i dodatkowo "dpszlifowac" czestotliwosci PStripem...

          ale jeszcze troche popracuje nad tym moim
          hardcoreowym monitorm.! 8^) ... moze cos jeszcze zmienie?
          ...

          ja chyba jakiś lamer jestem ?!? ...

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL