Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » elliot_pl 01:13
 » power 01:13
 » Wedrowiec 00:41
 » Carat 00:36
 » pwil2 00:27
 » esteban 00:15
 » wrrr 23:43
 » Magnus 23:40
 » Sebek 23:39
 » Flo 23:31
 » Tomasz 23:23
 » Holyboy 23:20
 » Bonifacyz 23:20
 » Wolf 23:17
 » Kenny 23:15
 » Star Ride 23:06
 » @GUTEK@ 23:03
 » rooter666 22:48
 » ngP 22:45
 » Artaa 22:43

 Dzisiaj przeczytano
 5254 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Radeon 8500 i Pronox, potrzebne opinie , majlosh 5/09/02 08:13
Mam zamiar kupic tego radeona
GRAFIKA RADEON 8500 64DDR DVI-D/TV BOX
429.00
Na boardzie wyczytalem, ze sa to Radeony marki Excalibur. Nie wiem o nich zbyt duzo, wiec mam kilka pytan.
1. Czy kazdy ma pelne taktowanie, jezeli nie to jak najlepiej to sprawdzic (bedzie kupowal mi go znajomy)
2. Jak z jakoscia obrazu?
3. Czy jakosc wyjscia TV zalezna jest od marki karty (przeciez to Rage Theater). Jezeli tak to jak to wyglada na tym Excaliburze?

They dont know that we know they know we know

  1. A czy tej grafy , konto-usuniete1 5/09/02 08:23
    nie testowali na TPC w tym duzym tescie radkow 8500 ???

    Nine Inch Nails to jest TO :)
    iRacing Driver :)

  2. zgadza się , irbar 5/09/02 08:27
    poczytaj "Wojny klonów"

    [Admin: Skasowano]

  3. dla scislosci : , NimnuL-Redakcja 5/09/02 08:49
    http://twojepc.pl/...94984ad83b00f44d9309032275c7d
    Hej!

    Gdyby nie wymyślono elektryczności,
    siedziałbym przed komputerem przy
    świeczkach.

  4. To jest HIS , guma 5/09/02 12:33
    Karta wykonana dosyc dobrze. Czasami zdazy sie jakis lewy model z bledami wyswietlanego obrazu ale ogolnie karta jest niezla.

    pozdrawiam

  5. mam wlasnie , LooKAS 5/09/02 13:12
    ta karte z Pronoxu.
    taktowanie 275/275
    jakosc obrazu lepsza nif gf3ti200 gainwarda
    jakosc TV - hmm... b.dobra.

  6. Dzieki wszystkim , majlosh 5/09/02 17:21
    Oczywiscie wojny klonow czytalem i to nawet kilkakrotnie, ale juz jakis czas temu i nie kojarzylem HISa jako karte Mint :) Wtedy jeszcze myslalem o Gigabyte, ale moja dziewczyna zweryfikowala mi poglady i zaczelo starczac jedynie na tego Excalibura :)
    Pzodrawiam

    They dont know that we know they know we know

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL