Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Visar 02:27
 » pwil2 01:50
 » Guli 01:46
 » Martens 01:45
 » Zibi 01:35
 » Carat 01:33
 » power 01:24
 » piszczyk 01:23
 » elliot_pl 01:13
 » Wedrowiec 00:41
 » esteban 00:15
 » wrrr 23:43
 » Magnus 23:40
 » Sebek 23:39
 » Flo 23:31
 » Tomasz 23:23
 » Holyboy 23:20
 » Bonifacyz 23:20
 » Wolf 23:17
 » Kenny 23:15

 Dzisiaj przeczytano
 12375 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Pewien problem , Portal 5/09/02 14:39
Witam
Mam pewien problem podczas grania w niektore gry. Posiadam karte graficzna GeForce 2 MX400 i monitor niestety nalogowy Samsung 14'. mam wgrane detonatory do karty graficznej 30.82 - sciagniete ze strony envidi
Moj problem polega na tym ze gdy zaczyna sie juz jakas gra ( w tym prztpadku Colin 2) to mam bardzo ciemny obraz , prawie nic nie widze ( drogi , samochodu) - chociaz w menu gry wszytsko jest widoczne i jasne. Dzieje sie to takze w innych grach w ktorych probowalem grac
Czy wiecie co moze byc przyczyna takiego stanu rzeczy a szcsegolnie jak taki problem rozwiazac ? ( oczywiscie bez krecenia pokretlem w monotrze od jasnosci)

  1. Podaj , Mackie Messer 5/09/02 14:43
    reszte konfiguracji twojego sprzetu(+ wersja directx). Czy w innych grach jest ten sam problem: sciemnienie obrazu. Czy w windowsie masz to samo?

    "Predzej sam siebie zgasze, niz sie wypale"
    F. Nietzsche

    1. juz podaje , Portal 5/09/02 15:17
      a wiec plyta abit st6 , procesor 900MHz celeron , pamiec 512MB , dysk 80Gb Baracuda IV
      Uzywam windowsa xp ( direct 8.1)
      dzieje sie to tylko w niektorych grach np Colin 2, Mitdown Madnes 2
      A np w Fifa 2002 , NHl 2002 wszytsko jest dobrze - obraz jasny jaskrawy - poprostu super

  2. Nie jestem do końca , McMelassa 5/09/02 15:55
    pewien ale u mnie również występowały podobne przypadki jeżeli grałem 800x600 w odświerzaniu 60Hz. Na wszelki wypadek rozłożyłem mojego analoga 14" i podjaśniłem go. teraz mam odswieżanie 72Hz i jest lepiej. (co dziwne w rozdzielczości 1024x768 obraz był jaśniejszy) :-)

    Posiadacz sprawnego,
    elektronicznego zabytku :)

  3. Z reguly wystarcza.. , mehow 5/09/02 16:05
    ...zmiana Detonatorow i to nie! na nowsze - walnij sobie naprzyklad poprzednie oficjalne ( daruj sobie wszelkie bety ) Po takim zabiegu wsio powinno byc OK - mam taki sam efekt na sterach 30.82 i nowszych
    zycze powodzenia i pozdro

    Na cudze błędy patrzymy jak na
    cudze kobiety. Mamy z nich dużo
    więcej radości niż z własnych.

    1. hmm , Portal 5/09/02 18:32
      a mogbys mi podac numery wersji tych detonatorow ktore najlepiej zastosowac oraz dokladny link skad mozna sciagnac ?

      1. 29.42 , mel2 8/09/02 22:13
        a moze jeszcze jedzonko pogryzc?

        Don't lose your head,
        There can be only one.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL