Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Visar 02:27
 » pwil2 01:50
 » Guli 01:46
 » Martens 01:45
 » Zibi 01:35
 » Carat 01:33
 » power 01:24
 » piszczyk 01:23
 » elliot_pl 01:13
 » Wedrowiec 00:41
 » esteban 00:15
 » wrrr 23:43
 » Magnus 23:40
 » Sebek 23:39
 » Flo 23:31
 » Tomasz 23:23
 » Holyboy 23:20
 » Bonifacyz 23:20
 » Wolf 23:17
 » Kenny 23:15

 Dzisiaj przeczytano
 12148 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[OT] Obaczcie to - muzeum PRL :O) , piszczyk 5/09/02 15:55
www.polskaludowa.com
Niektore eksponaty są świetne - np. bilet autobusowy za 2400zl albo reklama potraw z ryb http://www.polskaludowa.com/...g/potrawy_z_ryb.jpg heh ;O). Pozdro, PI

takie tam klamoty . . .

  1. dorzuce jeszcze , Dhoine 5/09/02 16:19
    http://www.solidarnosc.civ.pl/linki.html
    http://www.pk.bezuprzedzen.pl/

  2. Ja od jakichś dwóch lat to subskrybuje sobie , Ramone 5/09/02 16:31
    Świetne jest zdjęcie pudełka od jakiegoś sprzętu Diory (wczesne '80).
    Na pudełku napisane jest cyrylicą
    Warszawa
    Zdziełano w CCCP
    :))))

    punks not red

  3. najfajniejsze sa takie koszulki , Iza WGK 5/09/02 17:57
    z nadrukami socjalistycznych plakatow i haseł :PPP
    po 20 - BOBMA:) Na prezent jak znalazl, hihi:)

    Moj qmpel ma caly taki kalendarz, ale on to taki pozer - typu: czerwona gwiazda na koszulce, RATM w słuchawkach a na scianie teksty DEZERTERA" lewą marsz" itp:P. A tatus w Bankowosci pracuje maja tyle kasy, ze synek moze sobie pozwolic na takie dziwnostki. Ale teraz to po prostu kontrkultura..:(

    How fortunate the man with none ...

    1. Kiedyś w Warszawie 3/4 punkowców , Ramone 5/09/02 18:04
      kończyło co lepsze warszawskie licea i zawsze kaskę mieli choćby na ciuchy z Berlina, Sztokholmu czy Budapesztu:). IMHO to teraz jest inaczej, ogólny spadek poziomu;)

      punks not red

      1. hehe...widze ze kolaga w temacie:) , Iza WGK 5/09/02 18:37
        a swoja droga - ciekawa i wiele mowiaca ksywa:) Szkoda ze
        Dżoń is dead...RIP

        How fortunate the man with none ...

        1. Wczoraj właśnie słuchałem , Ramone 5/09/02 19:35
          jego płyty Don't Worry About Me. Szkoda

          punks not red

  4. stronka rewelka, , PZKrak! 5/09/02 21:08
    a juz muzyczka z pankracego mnie rozwalila, lza sie w oku kreci................................

    Pozdrowienia,
    PZ

  5. O ja cię !!! , Piter 5/09/02 23:47
    Nareszcie usłyszałem Pankracego po tylu latach - to był mój ulubiony program :)

    "Uspokój się! bo zobaczysz,
    dostaniesz wpierdol." - Piston (TM)

  6. super ten Pankracy , Fantomas 6/09/02 08:22
    a pozatym p. Zygmunt Kęstowicz jest moim sąsiadem ..... szkoda, że czas spowodował to, że może grać już dziadka w Klanie :(((

    .... jezeli nie wyłapałes(aś)
    złosliwosci to przeczytaj raz
    jeszcze ...

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL